Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért emlegeti mindig anyukám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti mindig anyukám, hogy egy férfit ki kell szolgálni?

Figyelt kérdés

Éppen néztem, hogy letörtem a körmömet, le kell reszelnem. Nem járok körmöshöz, mindent én magam csinálok. Erre mondta, hogy egy fèrj se viseli el ezt, mindent neked kell csinálnod a háztartásban.

Most fogok végezni az egyetemen, kögazdászként, én nem így képzeltem el, hogy a fizetésembōl ne vehessek egy körömlakkot, vagy ne moshassak hajat 4-5 naponta (ez se tetszik neki), hogy ápolt maradhassak.

Van barátom, de mindig ellene uszít, hiába nem kerül anyának egy forintjába se, mert nem nálunk vagyunk, semmi nem jó neki.

Ez csak egy példa, szerintetek mi állhat a kijelentések hátterében?

22l



2020. márc. 13. 11:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Csak mert anyád férje ilyen, és ő ehhez asszisztál is, nem jelenti azt, hogy minden férj ilyen.
2020. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%

Az én anyám szerint nem jobb szeretőnek lenni egy "menő férfinél", mint összejönni egy olyannal aki nem az. Most szerinted? Ritkán csalódok nagyot egy emberben, de sikerült elérnie, hogy most megtörténjen.


De visszatérve rád: Ne hallgass rá, nagyanyám is ilyen. Akkor "kell" - vagyis nem kell, csak így szokott lenni - ha a nő kijelentett háztartásbeli és ezért kapja meg az egész fizetését a férfinek, de az inkább csak kölcsönösen megéri nekik általában. De normál esetben véletlenül sem. Kivéve, ha éppen beteg vagy haldoklik, vagy ilyesmi.

2020. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Levegőt is akkor vegyél amikor mondja....
2020. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy ő mindig kiszolgálta a saját férjét, és nem hagyhatja, hogy te ne így tegyél. Ha kiderülne, hogy máshogy is lehet élni, mint hogy a nő ingyencseléd legyen a háztartásban, akkor abból az következne, hogy ő is csinálhatta volna másképp. Na, ez elviselhetetlen, ezért kell minél agresszivebben nyomni a dumát, hogy ez az egyetlen út, nem lehet máshogy. A nők mesterien tudják a többi nő fejét ugyanabba a sz..ba nyomni, csak nehogy nekik jó legyen, vagy egy kicsit is jobb, mint nekem volt! Szívjon mindenki más is!

Ne foglalkozz vele.

35n

2020. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Kivetíti rád a keserűségét.

Ne hallgass rá!


Igen is, a kapcsolatban fontos(és egy férfinak is tetszik), ha magára adó, ápolt nő vagy. Nem pedig egy rabszolga.

2020. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

A többségüket tényleg ki kell. Itt most leírják egy páran, hogy nem, dehogyis. De nézz szét a valóságban, a kapcsolatok/házasságok több mint 90%-ában a nő főz, süt és a többi teendő nagy része is rá hárul. Gondolj egy karácsonyra vagy bármilyen ünnepre, ilyenkor sem a férfi teszi oda magát, akár az alvásidejéből is jelentőset a készülődésre áldozva. Ha gyerek van, azt is az anyja gondozza, az apja néha játszik vele, elviszi ide-oda, de ennyi.

Anyukád a szépítkezés kapcsán tévedett - a fentieken túl még annak is bele KELL férnie, mert az ápolatlanságot, lepusztultságot, csúnyaságot sem tűrik ám el a férfiak.

2020. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Anyád bántalmazó kapcsolatban él. Párja teljesen elnyomta, csicskaként éli a mindennapjait. Sajnos ez elég gyakori a domináns férfik mellett.

Ha boldog életet akarsz, ne kövessed a példáját.

2020. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se halgass rá! Régen valóban ez volt az általános hozzáállás, ezt tanulták a lányok, nők


Egyet ne felejts! A rabszolgáját, lábtörlőjét senki sem becsüli! Egy igazi férfinak nem ez kell, hidd el! Neki egy nő kell, egy társ.


Ti is sokszor hallottátok már nőktől ezt vagy valami hasonlót? "A lelkemet kitettem érte, főztem, mostam, takarítottam rá, mégsem becsült meg."


33N

2020. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

#8


...és sokszor hiába mondja ezt, panaszkodik, de marad a kőbunkóval, mert "maga sem tudja miért" és sajnos "vonzó" az ilyen, hiába tudja, hogy egy kőbunkó szar, akkor is. Ami nagyon nem jó és pláne nem logikus.

2020. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

Anyukád egy megalazkodo nő aki lesi a férje kívánságát. Szubmisszív nő! Mi lehet a hálószobában esténként!? Boldog kapcsolat eredménye az az, ha szabad vagy és tartozol valakihez. Nem pedig Anyud mondandója.

Légy önmagad, ne hallgas a muterodra.

2020. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!