Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire "normális" ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "normális" ez egy házasságban?

Figyelt kérdés

A nőnek nagyobb a szexuális étvágya mint a férjének. Sokat veszekedtek ez miatt és a nő ráunt. De mivel ezen kívül jó a házasságuk, a nő úgy dönt inkább különböző "játékokkal" elégíti ki magát, hogy ne kelljen a férjével veszekedni. A férj is intézni magának, szex ritkán van. Így mindenkinek oké, megcsalás nincs.


Ilyen esetben szerintetek ok?


2020. márc. 30. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én helyükben azért megpróbálnám megoldani, mert hosszútávon ez nem lesz megoldás.
2020. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Sosem értettem, hogy miért nem passzol ennyi embernél a szex és így hogy tudnak egyáltalán együtt maradni. Hát, ha nekik oké, akkor oké, de szerintem szenvednek.
2020. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A jàtekszer nàlunk is belefér, de nem én hasznàlom hanem a pasim jàtszik vele rajtam. Nagyon fel tud vele izgatni, ilyenkor hatalmas orgazmusom van, utàna èn rendezem le őt ahogy szeretné. Azt elkèzelni nem tudnàm hogy magunknak csinàljuk. Ha távol vagyunk akkor is besegítünk a másiknak online.
2020. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem oké, mert ez így nem házasság, hanem egy nagy kalap kaki. Ha rossz a szex, ott tuti nem oké valami a kapcsolattal.
2020. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

:D Én ezeken csak mosolygok! Ahol egy feleséget nem szexelnek meg rendesen, ott erősen bejátszik a nő külseje is. Én még nem hallottam csinos, szép, jó alakú nőket arra panaszkodni, hogy szexhiányban szenvednének. Olyat viszont már igen, hogy a nagydarab, alaktalan, csúnya nők azzal jöttek, hogy a férjük libidója nulla. Hát megértem az ilyen férfiakat.


Az is tapasztalat, hogy a csinos nők libidója jóval kisebb, mint a kevésbé csinosaké(próbáltam finoman fogalmazni). Nem egy modell alkatú barátnőm volt, sőt, szinte mind az volt, de a szex igazából nem dominált egyiknél sem. Náluk az bőven elég volt, hogy az egójuk az egekben, mindenki csak a nyálát csorgatta rájuk. Ezzel ellentétben a testesebb, életvidámabb nők meg nagykanállal eszik az erotikát.

2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha nektek jó ez és boldok vagytok mert nem tudtátok másképp megoldani még nincs baj. Csak nehogy megunja valki ezt és idővel és szeretőt tartson ez miatt.
2020. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyzet maga előfordul. Viszont az egyáltalán nem normális, hogy veszekedés van. Hogyha ezt a problémát sem tudják megoldani ami egy viszonylag könnyen megoldható dolog lenne akkor mégis hogyan oldanának meg bármilyen komolyabb problémát? Hogyha annyira nem megy a kommunikáció, hogy csak veszekedés van akkor nem hiszem, hogy sok értelme van együtt maradni.
2020. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Én még nem hallottam csinos, szép, jó alakú nőket arra panaszkodni, hogy szexhiányban szenvednének. "


Akkor jelen!

És nagyon sok randiajánlatot kapok. Nem akármilyen trógeroktól, hanem egyetemi tanártól kezdve... Még hűséges vagyok, de ki tudja, mi lesz.

N/25

2020. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!