Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes valakivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakivel együtt maradni, ha folyton vissza süpped abba a viselkedésbe, ami nekem nem elegendő?

Figyelt kérdés

Sokszor céloztam eleinte, mit érzek kevésnek. Mire vágyom. Mitől lennék én a világon a legboldogabb és elégedettebb. Nem volt elég a célzás. Utána kértem, hogy légyszi ezt így csináljuk. Így szeretném.Így esne jól. Itt egy sima kirándulásról, vasárnapi közös délutánról, együttlétről beszélek. Tényleg elkezdett minden zavarni. Mint ha azért csinálna mindent félgőzzel,hogy ne tegyen boldoggá. Év elején jöttek a fenyegetések. Hogy ne legyen ilyen közönyös. Hogy produkáljon már egy kis érzelmet. Szeressen már,másra sem vágyom. Megmondtam neki, hogy nem vagyok képes ilyen szeretettelenül együtt élni, es elhagyom. Ment a sírás rívás, megváltozik, velem akar lenni.

Eddig tartott. Megint ott vagyunk, hogy alig néz rám, alig beszél,nem érdeklődik, a puszik, csókok mint ha egy anyának adná. Folyton a munkán jár az esze. Éjjel nappal. Megbeszéltük, hogy a munka nem megy a kapcsolatunk rovasára.

Bele vagyok fásulva. Órát lehet igazítani a tapizásához, ki van számolva hány kemény érzelmetlen puszit csattint el. Megint kezdjem előről? A kérlelést, hogy szeressen? Vagy itt az idő hogy csak emlékeztessem a legutóbbi fenyegetésre?

Ha mindig ugyan oda lyukadunk ki semmi értelmét nem látom a folytatásnak. Nem harcolhatok, hogy alapjaiban megváltozzon az egyénisége. El kell engednem ugye?


2020. máj. 7. 06:30
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Ennyi az élettapasztalatod? Szerinted csak a tanya mancikat értékelik alul?

Igen csak meglepődnél.

Normális, igényes pár vagyunk.

Nincs szeretője.

2020. máj. 7. 06:40
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Te kezdeményezel? Odabújsz hozzá? Megdicséred? Megleped? Érdeklődést a munkája iránt?

Egyébként sajnos azt látom, sok férfi hoz otthonról olyan érzelemmentes mintát, amit nem akar követni, aztán mégis követ. Iktassatok be valami rendszeres programot, ami feltölt titeket, ahol kettesben vagytok. Lehet ez közös sport, párterápia, kirándulás. Hogy ne csak a szürke hétköznapok legyenek.

2020. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Folyamatosan. Szerintem túl is szeretgetem, szeretgettem.

Mindig ezerszer figyelmesebb vagyok vele, mint ő velem.

2020. máj. 7. 06:43
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Ő ilyen embertípus vagy nem szeret.
2020. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

És ha magához mérten szeret, de ilyen embertípus, akkor mi a teendő? Akkor marad az elengedés? Ne próbáljam formálni? Dobjuk el,amink van?

Nem vagyok boldogtalan vele, de sokkal boldogabb is lehetnék.

2020. máj. 7. 07:05
 6/45 anonim ***** válasza:
60%

Tehát az a baj, hogy nem elég kreatív és kezdeményező és keveset beszél magáról?

Szerintem a legtöbb férfinek ezek melósak munka után. Sajnos. Amíg új egy kapcsolat, addig is ilyenek, csak akkor még mivel nem ismeritek egymást, bármit csinál, még minden új és meglepetés. Csináljatok több közös programot, iktassatok be a naptárba tényleg olyat, amikor randiztok.

2020. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudod értékelni, amid van.

Szerintem pont hogy te nem szereted őt eléggé... ("Keressek mást?")

Meg akarod változtatni a személyiségét, mert TE unod.

(Hányszor írtad az "én" helyett azt, hogy "mi"?)

2020. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Lehet nem sikerült megragadnom a lényeget.

Ezeken már túl vagyunk. Sokat járunk kirándulni, túrázni. Ha kettesben megyünk, vagy a lányunkkal úgy egész jól szokott sikerülni. Ha többen, ott már nem foglalkozik velem, ott mindenkinek a kedvére kell tenni. Ha elmegyünk bulizni, vagy koncertezni is csak a külcsíny számít, nem tudja elengedni magát velem. Rendesen szétnéz, mikor megcsókolom, hogy nézi e valaki ezt a közszeméremsértést. Vagy nem is tudom mindek nevezzem.

Ilyen a neveltetése, de nekem nagyon hiányoznak ezek a spontán megnyilvánulások.

Már nem is érzem jól magam vele, ha elmegyünk. Külső szemmel mint két haver.

2020. máj. 7. 07:18
 9/45 A kérdező kommentje:

Tudod 10-es ez az én szemszögem. Nem hiszem, hogy hangsúlyoztam volna, hogy énénén.

És egyébként igen, én próbálom összetartani az életünket.

Azt ő is észre szokta venni, ha kicsit elegem van és hűvösebb vagyok. Nem is érti olyankor, hogy mi van velem.

Az feltűnik,ha nem tud kiszipolyozni érzelmileg. Akkor jön az, hogy nem tudja mi a bajom, miért "hisztizek".

Holott csak annyi történik, hogy elvonulok olvasni, vagy fekszek az ágyon, mint egy úrhölgy és nem cirógatom.

Kb.

2020. máj. 7. 07:25
 10/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

A válaszadás szempontjából fontos kérdések:

Mindig ilyen volt?

2020. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!