Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Problémát okoz anyósom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát okoz anyósom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért vagyok itt mert muszáj kiírnom magamból.


Házasság előtt állunk,-már kint vannak a meghívók minden rokonnál és ismerősnél. Visszaszámlálunk.. utolsó hetek vannak vissza.


Tegnap este párommal egy kicsit összezörrentünk, mert a helyzetre való tekintettel meg önmagában a mi akaratunk szerint is szűk családi esküvőt akartunk, és meg voltak a tanúink.


Anyósom elment, és felkért a nevünkben mást, tetejére +30 főt meghívott az ország minden pontjáról akiket ismer... mert majd elszállásoljuk, mi...

Forinttal semmivel sem segít bele. Gyakorlatilag ezt a mi pénztárcánkból venné ki, és anyagilag most szűkös a keret.


Rendben, letisztáztuk, részben...

Este fürdés után felmentem az emeletre,- lehet csúnya ilyent mondani de megtorpantam hallgatóztam mert hallhatóan rólam beszélt a párommal és az apjával.


Érzelmileg megzsarolta azzal ez a papa akarata lett volna,-és milyen egy mocskos nő vagyok. ( Előtte fél órával még szemrebbenés nélkül letagadta hogy meg sem hívott senkit).. Javasolta a páromnak ne legyen esküvő és ilyen nőt mint én vagyok egyszerűen verni kell hogy megtanuljam ki az úr a háznál.

Lehordott minden szemétnek, -aki nem takarít,- nem főz stb és hogy honnan származom...


( Nincs 210 m²-es háza a családomnak de ettől független szeretet teljes családban nőttem fel és abszolút nem értem ha minden ami a kertjébe van a mi telkünkről van amiért a szüleim dolgoztak, minden ami a hütő 90%-a a mi keresetünkből van... egy mosni nem tudó nőnek elmondott és a családom is).


A férj jelöltem meg csak hallgatott...


Amikor kijött ott maradtam és elmondtam hallottam.

Leültem vele beszélni, megpróbáltam szépen elmondani de azt érzem legszívesebben lemondanám az egész esküvőt.


Anyósom senkivel sincs jóba, se a testvére nem beszél vele, se az anyja, se az apja, se az unokatestvérei, senki..

Nem azt mondom hibátlan lennék de pont nem hiszem mindig másban volna a hiba. Saját fiát a másikat 20 évig nem látta már.


Nem tudom, én nekem ha problémám van valakivel akkor azt a szemébe mondom és szerintem ennek nem ez a módja. Nem akarom a párom anyósom ellen hangólni, de ez nekem egy kicsit sok volt..

Én magamra vállaltam azt hogy ha különköltözünk mivel az apja szeretett volna velünk jönni, és mivel most 70 éves... ne adja Isten valami éri 10 év múlva nem passzolhatom vissza anyósra a gondozását. ( Intézzük a papírokat, vásárlást..)


Én voltam nekik mindenben ott.. és nem akarok eseteket mondani mert nekik kellene ezt éreznie de perpill azt érzem kígyókat melengettem a keblembe..


Ti mit tennétek a helyemben?


23/ l


2020. máj. 13. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Annyiban egyetértek a leendő anyósoddal, hogy ne legyen esküvő. Ha a leendő férjed nem áll ki melletted, akkor nem szabad hozzámenni.
2020. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Párod miért csak hallgatott. Neked nem kell mindent eltűrni. Inkább most lépj le, mint 5-10 év múlva, amikor már egy gyerekkel nehezebb. De milyen dolog már az, hogy azt a nőt, akit el akarok venni feleségül, ócsárolják, én meg kussolok mint egy hülyegyerek. Tök mindegy hogy ki ócsárolja...

Amúgy meg, fejétől bűzlik a hal....

Nem arra buzdítalak, hogy lép le most, de gáz a vőlegényed...próbáljátok megdumálni, de én biztos nem kezdenék ilyen gyökérrel/gyökér családdal.

2020. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ma lemondom az esküvőt. Páromnak javasolom beszéljen a másik féllel is hogy tudja kiben is van a hiba.. tényleg olyan dolgokat mondott hogy mosni sem tudok és szedegeti a ruhákat össze utánan és mossa neki újra mert koszosan járatom a férjem.



Anyósom a maga szemetét nem pakolja el nem hogy másét. Ha véletlen egy pörgést berak, azt is 30 fokon 3 órára mosószer nélkül. Szidta édesanyámat stb.

2020. máj. 13. 12:27
 4/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Itt nem anyóssal van baj, hanem a hapsival, aki egy 12 éves kiskölyök értelmi szintjén van.
2020. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem ennyi éven át így nem szeretett? Ennyi éven át próbáltam róluk gondoskodni mert nyugdíjasok? Vezettem helyette a háztartást, és dolgozni jártam tanultam mellette. Próbáltam levenni róla a terheket róla amennyire tudtam, nem értem miért baj neki az hogy néha meglátogatom édesanyámat is. Elmondása szerint ahogy hallottam ő 18 évesen anyósához került és örült nem kell az anyjával legyen ( azóta se tárgyalnak.. ) és hogy szerinte nem is ott vagyok ha a párok dolgozik hanem viszem a p...ám. :)
2020. máj. 13. 12:31
 6/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Hát, sok vigasztalót nem tudok mondani, csak hogy 23 éves fiatal hölgy vagy, még nagyon nagyon nagyon nem késő, sőt, legalább jókor ki tudsz jönni ebből, és tanultál sok mindent.
2020. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben eltolnám az egészet. Én a páromat 2013-ban vettem el. Mindent ketten szerveztünk. Nem engedtünk senkinek beleszólást, keresztbeszervezést. Ott és úgy ahogy mi akartuk. Akinek nem tetszik ne jöjjön jeligével. Az a nap mi rólunk szólt. Nálatok is így kellene legyen. A párodnak szembe kéne állnia az anyjával és megmondani neki, hogy nem telefon ne szóljon bele.
2020. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lachesys ***** válasza:
94%
jol tetted h lemondtad az eskuvot. az ilyen nem ferfi hanem anyuci pici fia, az anyos meg egy dog, toxikus lenne az egesz hazassag. ha valamin osszevesznetek rogton rohanna az anyjahoz mint egy pincsi.
2020. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szépen elmondtam a páromnak, hogy az éremnek mindig két oldala van.


Elmondtam neki, hogy evidens az hogy megvédjük a másikat. Az én szememben nem nyer mentséget az apja sem,-mert sosem ártottam neki, és nincs olyan indok hogy az anyja felbújtotta.


Lehordta a családom. Felneveltek engem, akkor is ha nem voltunk gazdagok. Nem mintha ők jobban állnának mert a szüleimnek már nincs hitel a nyakukon még ha egy kis házban is élek, mint az ő hatalmas otthonukban, ahol még a krumplis tartó rekesz is bedőlt hitelre van. Igazából ez nem az én dolgom de szerintem undorító volt édesanyámat a szájára vennie, ha valaki pedig megtudja mondani hogy igenis a családom szoktam látogatni és nem a fenekem viszem akkor az ő. Az én lelkiismeretem tiszta. Egyszerűen nem akarom a család előtt leégetni se magam sem a párom de annyira szíven ütött. Nem ezt vártam tőlük.

2020. máj. 13. 13:11
 10/21 Lachesys ***** válasza:
92%
es a parid mit mondott erre?
2020. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!