Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs szeretet, sem tisztelet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szeretet, sem tisztelet, megcsalt de a feleségem rendbe akarja hozni?

Figyelt kérdés

Megijedt, hogy anyagilag rosszabb helyzetben lesz, ezt el is mondta. Fél évet végig cirkuszolt, cseszegetett, félrement, előtte évekig hallgattam, hogy ez idegesíti, az idegesíti... folyton csak szidott, szex nem volt, amikor tüdőgyulladásom volt februárban rám sem bagózott....

Még is olyan szomorú, hogy idejutottunk. Egyszerűen nem lehet helyrehozni, mert nem hajlandó... csak a saját sérelmei, csak én változzak, amikor túlóráztam az nem zavarta, mert volt pénz, de amikor home office volt akkor bele volt betegedve hogy otthon vagyok.

Most meg már szépít, békülne, mert rájött hogy rossz lenne neki elválni. Mit tegyek?


2020. jún. 19. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már régen rossz. Teljesen mindegy mit mondunk, te döntesz. Én eleve sem húztam volna idáig, ha valaki szarba se vesz.
2020. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, amit írtál. Magam sem értem, hogy két ember, aki korábban szerette egymást, hogy tud eljutni ide. A megcsalás és az, hogy a betegséged idején sem ápolt, szerintem olyan durva szeretetlenség, ami szinte lehetetlenné teszi a további együttélést.
2020. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen felnőtt párt, figyu szét kell menni minél hamarabb.

VAGY ha én lennék a helyedben írnék egy listát, hogy az évek alatt mi volt az ő hibája és ő kit hibáztatott e helyett.

Mond neki, hogy ő is csináljon ilyet, de rólad.


Aztán, ha kész akkor üljetek le és beszéljétek meg.


Ha nem megy akkor váljatok.

2020. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2020. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a minden piszlicsáré dolog miatti válás híve, de ettől a p.csától minél előbb megszabadulnék, mondok ezt nőként. Ennél csak jobbat kaphatsz, egy szemernyi tisztelet nincs benne feléd, sem szeretet, csak a pénztárcája vagy...
2020. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki, erre nincs bocsánat.
2020. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!