Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért azokat a nőket kérik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a nőket kérik meg, akikkel keveset jártak? És én?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok korombeli (én 25 vagyok, barátom 27 múlt télen) ismerősöm megházasodott, eljegyezték vagy terhes, esetleg szült is. Van, aki fél éve volt együtt a párjával, mikor eljegyezték egymást, rá fél évre esküvő. Azonnal terhesség, gyerek, házvásárlás, csok stb. Volt, akik együtt sem laktak előtte, csak hétvégi kapcsolat volt. és bumm ott a facebookon a gyűrű.

Mi lassan 4 éve leszünk együtt, ha felhozom a barátomnak, hogy én nem leszek menyasszony stb? kiakad, h mit sürgetem, házunk sincs...

Sok párt tudok akik szétemnnek 5-6 év után, és a pasi eljegyez egy random nőt, vele lagzi, gyerek kb egy év alatt... Miért???


2020. jún. 27. 17:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Azok biztos hatalmas házasságok, amiket irigyelni kell. Azt mondod nem az a lényeg hogy mennyire vagytok meg a pároddal és hogy érzitek magatokat, hanem hogy facebook-on meglegyen a gyűrűcske, hogy lehessen mit mutogatni és lájkolgatni. Ezen érdemes elgondolkozni.


Ma már óriási ellenállást fogsz látni a házassággal szemben, ebben semmi új nincs - túl nagy a kockázat a férfi számára, ami után kisemmizhetik.


Valaki írta hogy nem tartott sehova a kapcsolata. Na most itt az illető barátja közös házról/otthonról beszél, azért az nem hiszem hogy ebbe a kategóriába esne. Megkéne beszélni mik a közös célok, mert ha neked csak a gyűrű a lényeg, akkor benne van hogy keményen koppanni fogsz. Megjegyzem pont hogy neked nincs célod így, csak mutatni kifelé egy fals képet, mert irigy vagy azokra akiket megkértek.

2020. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A kérdésemben nem akartam regényt is kiírni, mert nem amiatt írtam ki a kérdést :)

De akkor reagálnék: nem, nem a fb miatt szeretnék menyasszony lenni, hanem mert úgy érzem a kapcsolatunk ott tart, vele szeretném, és gondolom ő is velem, ennyire egyszerű.

2020. jún. 27. 19:48
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez olyan, mint mikor valaki sokáig csak a haverod és hirtelen össze akar jönni veled. Nyilvánvalóan bírod meg talán még azt is elismered, hogy jól néz ki, de erre vagy beállítófva és ebből már nem lesz kapcsolat. Ugyanez van itt is. Valaki ott van, mint élettársad, nyilván megy az élet a maga szürke módján együtt, aztán az ember nem érez már semmit arra, hogy fokozza a varázst, ha nincs.


Jellemzően hosszú idő után akkor történik leánykérés, ha tiniként jöttek össze az emberek. Amúgy meg ha annyira erdekelnéd a másikat, már lett volna. Hiszen az csak egy papír, nem olyan nagy dolog, nemde? De.

2020. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám hívta fel rá a figyelmem és valóban sok példát látok rá, hogy gyakran a férfiak azt veszik el, akikkel éppen együtt vannak a számukra ideális házasságkötési időben.
2020. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Ne nézd a facebookot, ott mindenki boldog és igazából minden jól megy mindenkinek, mindenkinek csak megszületni volt nehéz. Amikor balhé van meg veszekedés azt már nem írják ki. Én is sok embert látok a környezetemben házasodnak agyba főbe, de nem hinném, hogy boldogabbak nálam, sőt lehet azt hiszik majd a gyerek házasság lakás megoldja a gondokat, pedig nem fogja.
2020. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Mert őket el akarták venni téged pedig nem. Párom előttem lévő barátnőjét 5 év alatt nem kérte meg. Engem fel év után igen. Azóta házasok vagyunk és van egy kisfiunk, boldogok vagyunk :)
2020. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
2020. jún. 27. 23:37
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Mi nem házasodtunk össze, bár nekem nem is volt ez fontos soha. 2 gyerekünk van, 18 éve boldogan. Lehet a párod se olyanbtípus. Néha szóba jön, hogy nem kéne e, de aztán el is felejtődik. Egyébként tudom, hogy furi, de ismeretségi körben azok maradtak együtt, akik nem házasodtak meg.
2020. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy valaha elvesz, ha 4 év elteltével se mutat hajlandósàgot, sőt, felhàborodik.

Nàlunk 2,5 hónap utàn eljegyzés, 1,5 év utàn esküvő volt, 25 éves voltam akkor, a férjem 21. Most màr 10 éve vagyunk együtt:) Nem volt kérdés soha, hogy összekötjük az életünket, és egymàs hozzàtartozói leszünk hivatalosan is.

Mindenkinek màsok az igényei . Van pasi aki szeretne hàzassàgban élni, van akinek jó a pasim csajom kapcsolat is. Te pont olyat fogtàl ki akinek derogàl feleségül venni a pàrjàt, mert tehernek érzi, fél, lusta, kiskaput akar hagyni stb. Még vàlthatsz, ha neked fontos, hogy ne egy baràtnő legyél egész életedben.

2020. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*Nem 21 hanem 22.
2020. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!