Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért azokat a nőket kérik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a nőket kérik meg, akikkel keveset jártak? És én?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok korombeli (én 25 vagyok, barátom 27 múlt télen) ismerősöm megházasodott, eljegyezték vagy terhes, esetleg szült is. Van, aki fél éve volt együtt a párjával, mikor eljegyezték egymást, rá fél évre esküvő. Azonnal terhesség, gyerek, házvásárlás, csok stb. Volt, akik együtt sem laktak előtte, csak hétvégi kapcsolat volt. és bumm ott a facebookon a gyűrű.

Mi lassan 4 éve leszünk együtt, ha felhozom a barátomnak, hogy én nem leszek menyasszony stb? kiakad, h mit sürgetem, házunk sincs...

Sok párt tudok akik szétemnnek 5-6 év után, és a pasi eljegyez egy random nőt, vele lagzi, gyerek kb egy év alatt... Miért???


2020. jún. 27. 17:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Annyiban értem a srácot hogy együttélés előtt nincs sok értelme házasságról beszélni.

Viszont a hajlandóságot sem érzem a kapcsolatból így, ahogy leírtad. Az a nagy igazság hogy a huszonéves fiúk nagyon kis százaléka szeretne megállapodni. Pláne így, hogy 23-27 évesen együtt voltatok, még simán lehet vacillál, megéri-e ebből kiugrani és mást kipróbálni. Sok férfi és nő ilyenkor még keresi önmagát, mert házasságba lépni csak jó önismerettel érdemes, az garantálja hogy hosszabban tartó lehet.

Nálunk 2 év után volt eljegyzés, de 2 hónap után összeköltöztünk, 1.5 év után közös lakást vettünk és 30 körül voltunk mindketten.

Plusz egész végig partneri, egyenrangú volt a beszélgetés hangulata is a házasságról, nem az hogy én utalgatok, ő meg hárít.

2020. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!