Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azt várja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt várja hogy beadjam a válópert? Az sem érdekelné??

Figyelt kérdés

Szünetet tartunk majdnem 3 hónapja..... nem keres, nem érdeklődik. Válni nem akar, van hogy szépeket ír nekem, de találkozni nem akar... Már arra is gondoltam hogy szeretője van...... Válásról hallani sem akar de azt hallgathatom hogy velem milyen bajai vannak...

Próbálok vele beszélni de nem akar..... Megoldásra nem nyitott pedig leirtam neki a lehetőségeket... Múltkor találkoztunk de se puszi se semmi.. aztán én megkaptam hogy miért nem öleltem meg legalább és hogy ő békével jött de miattam nem lett béke...... Nem látja be a hibáit de itt hagyott engem a gyerekekkel...... 3 gyerekkel...... Az internetre kirakja hogy jobbra megy, balra megy.. a kollegáival már strandon is voltak! Én meg nevelem a gyerekeket meg csinálom a házimunkát.. a nagyobbikkal végig tanultam a karantént a kicsikkel játszottam... semmi segítségem nincs csak pénzt küld hogy legalább enni tudjunk.....

De ő szeret engem és hiányzom és én rontottam el.....

Most vagy azt várja hogy meghunyászkodjak megint vagy azt hogy elváljak? Ha neki ilyen jó az élet nélkülünk, csupa szórakozás akkor miért nem zárja le? Már szégyen szemre arra is gondoltam hogy elkezdek ismerkedni bár 3 gyerekkel meg vagyok lőve! Tönkretett az utolsó években de ezt hamar elfelejtette! Sosem voltam neki jó csak amikor vékony voltam és fiatal..... De ő szeret hiányzom és rendbe akarja hozni.. akkor miért nincs itt?

Mit csináljak??? Miért ilyen velem?


2020. jún. 28. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
"Megoldásra nem nyitott pedig leirtam neki a lehetőségeket..." erős a gyanúm, hogy egyoldalúan tárgyalsz. Ha már a lehetőségeknél tartunk... az köztük volt, hogy lefogysz?
2020. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, neked kéne olyan férfi aki képes volt kilépni 3 gyerek mellől? Kéne a fenének...

És neked még kérdés, hogy beadd-e a válópert? Ezt most komolyan kérded állítólag 3 gyerekes anyaként?


Csak felvilágosítalak: Egy 3 gyerekes apát, aki valóban családjának tart téged is és a gyermekeidet is,és millió szállal kötődik hozzátok, a küszöbről nem tudnád elrángatni, még ha ki is teszed a cuccát.


Érzed a különbséget?

2020. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Csak remélni tudom, hogy ez az egész írásod kamu, mert ha igaz, akkor ezzel a mentalitással, mint amit a nyító kérdésedben írtál, inkább add oda valakinek a gyerekeket, mert te képtelen vagy rá, hogy családként, anyaként funkcionálj..
2020. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinte mit rontottál el? Mellesleg engem meggyőzne az, hogy cserben hagyta a gyerekeit, hogy eszébe sem jut az, hogy te is szeretnél egy kicsit kimozdulni a közös gyereketeitek nélkül, akár egy napra is és az, hogy csak a hibát látja bennem, mert ez a szeretet hiánya. Igazából tök mindegy már minden, most még tudnál új életet kezdeni.
2020. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy ha neked ilyen rossz, akkor te miért nem zárod le? Tönkretett az utolsó években. Akkor mire vársz? Beadod a válást, megítélik a gyerektartást, neki meg a láthatást, és akkor ott lesznek a szabad hétvégéid, és te is mehetsz jobbra, balra.
2020. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajjmár! Hát azért nem adja be, mert vaj van neki is a füle mögött. Pozitív megerősítésért jött.
2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem. Mi vezetett idáig? Írd le a sztorit hátha tudunk többet mondani.
2020. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!