Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez csak nálunk probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nálunk probléma?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a szennyeset elhagyja magát után.Eloterbol ,hálóból szedem össze ,és már annyiszor szóltam érte..... Amikor meg már felemelem a hangom akkor én vagyok a harpia.🤔Ha megyünk valahova el kell készítenek a gyereket ,és mellé még egy 36 éves ember után pakolni mert én nem szeretek kupit hagyni .Miért nem tud ennyire figyelni? Egy darabig betartja aztán kezdődik......És ez igaz a fürdőszoba és tarsaira is.Miert az igényesebb kell hagyjon ,H ne legyen balhé?
2020. júl. 5. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Már nem szeret.
2020. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedesnel az egyik fontos dolog megfigyelni a környezetét. Ha kupis, rendetlen, igénytelen, akkor jobb hagyni.
2020. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Fogadjunk, hogy rossz a sorrend amit használsz készülődéskor, mikor közösen mentek valahová, aztán a végére elfogy a türelmed és te borulsz ki:D Amit a férjed nem tud megérteni, mert mindig rajta csattan az ostor vége.
2020. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Kellett a talicska? Akkor toljad! :)
2020. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem el, hogy amikor ismerkedtetek, ez nem tunt fel.
2020. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Előbb kellett volna gondolkoznod, ha ez probléma, akkor nem kellett volna összejönni vele, pláne gyereket vállalni.
2020. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Igazából ez nálunk is előfordul, de amúgy velem is, hogy nem rakom el egyből, amit leveszek. Persze aztán körülnézek, hogy bakker mekkora kupi van megint, és összeszedem. Nem szoktam ebből cirkuszt csinálni, ahogy a többiek írják, akkor is tudtam, hogy ilyen, amikor hozzámentem, és gyerekeket szültem neki. Elég fura lenne, ha most kezdene el zavarni.
2020. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Be kényelmesednek a kapcsolatba a férfiak, úgy viselkednek mint a gyerekek, nagyon sok ilyet láttam a nő csinált mindent.

A károgóknak pedig, igen sok ember ha már megszerezte a feleséget, egy idő után már nem izgatja magát nem figyel oda ezekre az apróságokra, de a nők is belekényelmesedhetnek csak máshogy, nem öltöznek már csinosan, nem sminkelik magukat, kevesebb fodrász tisztelet a kivételnek.

Mindenképp beszélj vele vagy hagyd ott a földön a szennyest, akár napokra is, majd leesik neki hogy te nem fogod elrakni. Az a baj, hogy elteszed mert téged zavar, őt meg nem. Gondolom anyukája pakolt el mindenét korábban. Az ilyen pasik leszarják a környezetüket, el lettek kényeztetve.

2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem ilyen volt, amikor dolgoztam meg én is sok mindent megcsinált.Most semmit,és meg eldobált mindent.Mire elkészülő ,hogy nőnek nezzek ki,gyereket elkészítem bepakolok, akkor még állhatok neki utána pakolni,a fürdőbe összeszedni amit szét hagyott,a szennyeset osszepakolno ,a kávés bögrét elmosni stb...Én nem megyek otthonról sosem úgy ,H szét vannak dobálva. A dolgok,vagy mosatlan van .Lehet velem van a baj,mert sok nő biztos pont leszarja...
2020. júl. 5. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom is ilyen, sőt mindenben. Üres cigis dobozok széthagyva a lakásban, ruhák az ágy mellett, ki nem kefélt wc, de én szerencsére nem vagyok a felesége, sőt még jegyesek sem. Ahogy egyenesbe jövök anyagilag, el fogom hagyni. Akinek ennyi nem fér a fejébe, hogy 30+ éves felnőtt emberként ne legyen igénytelen szr, az pukkadjon meg magában egyedül. Remélem rátok nem ez a sors vár, de számolj vele, hogy nem fog megváltozni, mert ha eléggé szeretne tudná, hogy neked ezek a dolgok fontosak és nem a szolgája vagy. Ha eléggé szeretne nem csinálna olyat amitől neked rossz.
2020. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!