Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leendő férjnek barátai hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő férjnek barátai hogy nincsenek, hogy legénybúcsút csináljanak neki?

Figyelt kérdés

Mondták hogy nem lesz neki, mert nincsenek barátai haverjai, de először viccnek gondoltam.


De mint kiderült ez komoly. Nekem ez olyan döbbenetes. Nincsen mondjuk 2 gyermekkori haverja, barátja????


Ti már láttatok ilyet????


Ebben nem a legénybúcsú a lényeg hanem hogy nincsenek barátai. Ez felfoghatatlan.



2020. aug. 26. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek baratnoim. Nem is voltak soha, mert nincs igenyem ra.
2020. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a barátság kérdése sok embernél mást jelent. Nekem például 1-2 olyan ember van az életemben akiket barátomnak nevezek és a büdös életbe nem mennénk el legénybúcsúzni mivel pont azért a barátaim, mert nem ilyen dolgokat csinálunk. Akikkel ilyen jellegű dolgokat csinálnék azok inkább haverok vagy ivócimbik és velük meg pont azért nem mennék, mert csak akkor találkozunk ha buli van.
2020. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derwer ***** válasza:
100%

Általános és közép suliból gyakorlatilag egy barátság se maradt meg nekem.

Az egyetemiek voltak csak még, mikor szoba kerülhetett a legénybúcsú. (de nem akartam, no meg külföldre is költöztünk addigra)


Tehát, igen van.

2020. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik egyszerűen nem barátkozós fajták. Ettől nem rossz emberek, jóban vannak a kollégáikkal, jól elbeszélgetnek ebédszüneten, meg céges bulikon, de ennyi elég is nekik belőlük. Aki nem társasági ember, annak ez működik.

Gyermekkori ismerősök újra felkereséséről meg mindenkinek a negatív élmények jutnak eszébe, de legoptimistább esetben is fura.

2020. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, képzeld nagyon sok ember van akinek nincs 1 szem barátja/barátnője.
2020. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lesz lánybúcsúm, hasonló okok miatt. :) Vannak haverjaim, vannak lazább barátságféleségeim, szeretek inni a kollégáimmal, de komolyabb barátságra egyszerűen nincs szükségem. Nekem a párom és a családom fontos és bőven elég is.
2020. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

"Igen, képzeld nagyon sok ember van akinek nincs 1 szem barátja/barátnője."

Egy túrót, a túlnyomó többségnek vannak barátai, különösen fiatalon, amikor még nincs család, gyerekek, és jobban van lehetőség ápolni a kapcsolatokat. Visszatérve a kérdezőre, normális emberként is össze tud jönni, hogy valaki barátok nélkül marad (példa: mondjuk gyerekkorodban ki voltál közösítve, melóhelyen a kollégáid megállapodott idősebb emberek, más lehetőség meg nem nagyon van a lakóhelyeden)

2020. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!