Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szigorú" feleségnek tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szigorú" feleségnek tartod magad? "Rövid pórázon" tartod a férjedet? Ha igen, mit jelent ez pontosan nálatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
A lakásból a bolt és munkahelyen kívül nem megy, ez elég szigorú?
2020. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

A férj nem kutya és nem is gyerek.

2020. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hosszu a "poraz", tudom h szuksege van kiereszteni a faradt gozt, annyit kertem a kezdetek kezdeten h ne kijelentsen hanem szoljon, beszeljuk meg ha programja van. Azota szol, megkerdezi en meg termeszetesen mondom h menjen csak. Nagyon ritka amikor szolok h ez nekem mar sok vagy tul keveset van velunk stb.
2020. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Jézus...ilyen papucs férjek..és ilyen gáz feleségek...

Mondom ezt nőként. Megkérdezni?? Waooo és neked még van kedved pl szexelni egy ilyen emberrel? Vagy egyátalán férfiként tudsz rá nézni?

2020. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha normális a pasi, akkor nincs szükség erre. Exemre mindig rá kellett szólni, mert lusta, trehány volt. A mostani párom magától is tud emberként viselkedni, úgyhogy még egyszer se kellett rászólnom.
2020. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

#4: Neked attól férfis valaki, hogy bejelentés nélkül lelép és ki tudja hol van, mikor megy haza?

Inkább te vagy az érdekes csicska nő.

2020. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

A te és az én kommentem közt tàtong egy nagy szakadék, legalább akkora mint ami a fejedben van, valószínűleg ezért nem megy az értelmező olvasàs.


Az engedélykérés és a nem tudod mikor megy haza közt van még út.

2020. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy egyátalán férfiként tudsz rá nézni?"

Dehogy férfiként néz rá, ideiglenes állapot a "jobbig", majd megint majd megint... Feministáéknál így megy, közbe meg sírunk, hogy "hol vannak a rendes pasik".

2020. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Én mondjuk nem házasként írok, de a mi kapcsolatunk vesztét többek közt ez is okozta, ő természetesnek vette, hogy egyedül dönt, bejelenti, hogy elmegy és nekem nem volt beleszólásom. Persze nem is tiltottam volna el a barátaitól, mert én is azon az állásponton vagyok hogy nagyon fontos nem elhanyagolni őket csak mert lett egy párkapcsolat... és nem is engedélykérésről van szó.

Csak simán arról, hogy társként kezeljen és megbeszélje ha programot szervez velük. Ennyi.

Az én párom meg többször is az utolsó pillanatban mondott le engem a haverok miatt, mert úgy volt vele hogy úgyis várom mindig haza mint egy hűséges kutya. Hiába mondtam el, hogy ez így ilyen stílusban bántó. Hát, meglepődött amikor egy sokadszorra ilyen után kiadtam az útját.

2020. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam, megkértem, hogy ne nagyon ficeregjen. Sokat vártunk az első babára, féltem, h baj lesz, a kicsiknél meg itt volt a többi gyerek... Normális időkben mehet bárhova, sőt, én szoktam neki jegyeket venni koncertre, sporteseményre, stb. 😊
2020. okt. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!