Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szigorú" feleségnek tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szigorú" feleségnek tartod magad? "Rövid pórázon" tartod a férjedet? Ha igen, mit jelent ez pontosan nálatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 22:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Jesszus, mi nem így élünk, normális emberek vagyunk :D oda-vissza úgy működik a dolog, hogy mindenki azt csinál, amit akar, hiszen felnőtt. De, természetesen megbeszéljük egymással, hogy ki, mikor, hova szeretne menni, már csak azért is, mert egyikünknek a gyerekekkel kell lenni. Amennyire tudjuk a meló stb. mellett, igazodunk ezekhez az igényekhez, meg persze egymással is töltünk időt. Mindketten tudjuk, mi fér bele egy házasságba, családi életbe, ismerjük a mértéket, fenntartjuk az egyensúlyt. Senkinek nem kell póráz, meg engedély, ellenőrzés, nem vagyunk retardáltak.
2020. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

Egy kicsapongós állat, ezért csak dolgozni és bevásárolni mehet el otthonról, de a biztonság kedvéért akkor is csak női alsóneműben. Pontosan ki van számolva, hány perc az út munkából hazafelé, ha késik büntetést kap, olyan vacsorát kell főznie, amit ő nem szeret, csak én.

De szerintem még így is megcsal a szemét!

2020. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Nincs póráz. Nem is kellene. Kényszer nélkül szól, ha valami programja van, és én szintén. Nem a tulajdonom, vagy a gyerekem, hogy beszabályozzam, hova és mikor mehet. Önálló felnőtt enber.
2020. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, nem engedelyt ker, felreertetted #4es, de uaz a program maskent hangzik ha kozli h ma este ejfel korul jovok haza mintha azt mondja h nem gond ha beulok xyal es kesobb jovok? Tudod intezni a gyerekeket? Holnap potoljuk.


Ugyanugy elmegy,de nem erzem hulyenek nezve magam. Ennyit ertettem alatta, nem tobbet.


Ahogy en is megkerem neha h o vegye at a szerepemet itthon, mert dolgom van es van ket gyerekunk akiert menni kell napkozibe, vacsiztatni, fektetni stb, szervezest igenyel. Szerintem ezt kello megertessel es tisztelettel a masik fele, megfelelo kommunikacioval gond nelkul meg lehet oldani.


Amikor osszekoltoztunk, csak mondta h mely napokon ne varjam, nekem rosszul esett. El tudom foglalni bmikor magam, nem arrol van szo de megis mas a kozles modja.

2020. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs rövid pórázon. Elmegy idönkét a barátaihoz, vagy haverokkal szerveznek pasis programot, de természetesen én is megyek időnként munkatársakkal vagy barátnőkkel ide oda. Nem vagyunk összenőve, megbízunk egymàsban( bár szerintem ő a féltékenyebb)

Persze közös családi programjaink is vannak.

2020. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy milyen gyakorisággal számít normálisnak? heti többszöri baráti találkozó belefér? heti egy? vagy havi?
2020. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a nejem dug fűvel-fával, engem ellenőriz a munkahelyemen, hogy ott vagyok-e egész nap.
2020. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 librikus ***** válasza:
A jó Isten őrizzen meg minden férfiembert a szigorú feleségtől, de ha beleesett a csapdába szaladjon mielőbb világgá!
2020. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!