Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 hónapos a babánk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapos a babánk és a férjemmel egyre csak távolodunk egymástól?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, úgyhogy nem ismeretlennek szültem. De egyre több a feszültség köztünk. Úgy érzem állandóan kritizál, kijavít, mindent jobban tud és már egy rakás sz.rnak érzem magam. Szerinte meg nem normális, hogy, nem szólhat semmiért, mert megsértődök. Alig vagyunk kettesben, mivel a babánk rossz alvó és semmi segítségünk sincsen. Már néha azt érzem csak ne szóljon hozzám, mert úgyis megbánt :( másnál is volt ilyen? Közben lakást felújítunk, az is rengeteg feszültséget szül ...
2020. okt. 9. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Engedd be jobban a napi rutinotokba, örülj neki, hogy részt akar venni benne. Ha mindent sértésnek veszel elmarod magatok mellől. Néha hallgass rá, nem biztos ám, hogy hülyeséget mond. Ez nem a 'ki a jobb szülő' verseny, együtt kell csinálni.
2020. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én férfi létemre akartam gyereket, és a vele járó munkából is kivettem a részem. Tudod ez lenne a természet rendje. Hogy te sz*r családból jöttél, egoista vagy, esetleg az alap fajfentartó ösztönöd genetikailg sérült, nem a mi bajunk. Legalább a DNS-edet nem örökíted tovább. A természet jól kitalálta.
2020. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes leülni és olvasni kicsit az asszertív kommunikációról, nagy hasznos ilyen helyzetekben.Ha képes vagy a közlési stílusodat megváltoztatni, akkor más reakcióra számíthatsz.
2020. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy egy picit elfáradtál lelkileg. Tarts egy kis én időt, mikor azt csinálsz ami feltölt, kikapcsol. Apa vigyáz addig a gyerkőcre. Beszélgessenek sokat, de ne osszátok egymást. Hamar el lehet hidegülni 😔

Babával is ki lehet mozdulni.

Egy 3 gyerekes Anyuka

2020. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Kimerült vagy és tapasztalatlan. A gyerek persze sok figyelmet igényel, de a férjed még attól is többet. Meg kell oldanod, hogy tudj pihenni, a baba nélkül, de akár a férjeddel. A baba sose legyen fontosabb mint a férjed. A férjed a társad, a baba meg a gyereked. Neked a férjed mellett a helyed, a baba meg téged fog követni vagy titeket.
2020. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Új és szokatlan helyzet, időbe telik amíg összecsiszolódtok és kialakul a "család".

Legyél türelmes önmagaddal.

2020. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Talán ezt így ahogy leírtad, mondd el neki. Egy csapat kellene legyetek, nem verseny, és mindkettőtök gyereke.
2020. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!