Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak, Ti boldogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, Ti boldogok vagytok a kapcsolatotokban? Úgy érzitek sikerült megtalálni az igazi nőt akivel boldogan élhettek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Határozottan nem, már tervezzük a válást
Már el is váltunk
Nagyon boldog kapcsolatban élek
25 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kérném, hogy csak férfiak válaszoljanak.
2020. okt. 13. 08:24
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Vajh milyen következtetést fogsz levonni a sok kamuválaszból? Mi az hogy csak férfiak válaszoljanak? És ha nem? Mi az hogy van igen és nagyon boldog kapcsolat? Áhh..... El fog ez menni. Semmi következtetést le nem vonnék egy ilyen menetből.
2020. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
2 Mindjárt jönnek a házasságutáló trollok. Valószínűleg a kérdező is az(amennyiben nem, úgy elnézését). Így majd levonja következtetésnek, hogy a házasság szar.
2020. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

-drágám melyikre szavaztál? Ugye nagyon boldog vagy velem?

-hátööö

-jo, már nemis szeretsz, hazugság volt az egész....

-iiiiigen drága a nagyon boldogra szavaztam

:D

2020. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Mi összeillünk. Olyanok vagyunk, mint a borsó meg a héja.
2020. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi a különbség az "igen" és a "nagyon boldog kapcsolatban élek" között? Mármint a jelen szavazás szempontjából.
2020. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon érdekes a felvetés, de egy kapcsolat minősége szerintem nem jellemezhető ennyire egyszerűen, igen vagy nem kategóriákba sorolva. Egy alapvetően jó házasságban sem biztos, hogy mindig mindkét fél boldognak érzi magát, és egy rossz kapcsolatban is lehetnek nagyon szép időszakok. Raa
2020. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Véletlenül elküldtem. Még hozzá szerettem volna tenni, hogy sehogy nem bizonyítható, hogy itt valóban házas férfiak fognak választ adni, és arról sincs információ, hogy mióta házasok. Egy friss házasságban általában könnyebb fenntartani a jó kapcsolatot.


Akkor lehetne következtetéseket levonni, ha ezeket biztosan tudnánk, és lenne viszonyítási alapunk. Meg lehetne kérdezni egyedülálló, alkalmi kapcsolatokban és élettársi viszonyban elő férfiakat is, hogy lássuk, hogy tényleg a házasság befolyásolja-e a boldogságukat. Így legfeljebb arra lehet következtetni, hogy a válaszadóknak mi a véleménye a házasságról, de az eredmény nem fogja a valóságot tükrözni.

2020. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
28 éve vagyok házas és már csak a gyerekek miatt vagyok boldog. 47F
2020. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es. Dettó! Persze mi csesztük el az egészet.
2020. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!