Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak, Ti boldogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, Ti boldogok vagytok a kapcsolatotokban? Úgy érzitek sikerült megtalálni az igazi nőt akivel boldogan élhettek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 08:24
1 2
 11/16 tambi3 ***** válasza:
85%

A hófödte norvég tundrákon a száguldó rénszarvas nyakába egy farönköt kötnek, ezzel fékezvén fékezhetetlen szertelenségét...


Kéthete volt a 38. házassági évfordulónk.

Nem tudom, hogy nélküle boldogabb lettem volna-e az életben, nem hiszem. Sikeresebb nem, az bizonyos. És az is, hogy én vagyok az egyetlen férj Magyarországon, akinek az asszony parancsol (vagy csak én tudom egyedül...) és már régen kint feküdnék a temetőben, ha Ő (így, nagybetűvel) "nem veszi el a habókomat", és meg nem szűnik a kéthetenkénti egyhetes bulizás...és ami vele jár.


Ma már csupán évi négy "buli" van engedélyezve, az is csak szolidan (lehet szolidan bulizni, mint zokniban lábat mosni...). Tavaly már ebből a csekély számú lehetőségből is csak egyet használtam fel. Az idén meg vírus van...


Bár a Balatont még átúszom párszor, de most, hogy


Már vénülő kezemmel

Fogom meg a kezedet,

Már vénülő szememmel

Őrizem a szemedet....


így a hátad mögött, visszanézve a közel négy évtizedre, azt gondolom, igen, sikerült megtalálni azt a nőt, akivel minden nők közül (pedig nagyon sok volt) a legbodogabban élhettem.

2020. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Leveltetu ***** válasza:
100%
7 eve vagyok megnosulve, 2 gyerekunk van es boldogok vagyunk. Barmennyire hihetetlennek is tunik van ilyen, talan a mai vilagban egyre ritkabban de van ilyen. Hogy hogyan ertuk ezt el... ugy, hogy kompromisszumokat kotunk, munka teren, neveles teren, szulok teren, mindenben amiben kulombozik a velemenyunk, meghallgatjuk mindket verziot es amelyik elonyosebb azt valasszuk fuggetlenul, hogy az kinek az otlete. Elismerem nehez az EGO-t legyozni, de amennyiben ezt sikerul meglèpni egy boldog elet ele nezel majd.
2020. okt. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Én már nem vagyok ilyen szerencsés, a feleségemmel nem lehet kompromisszumokat kötni. Én balga nem hallgattam az intő szóra, és egy hírhedt településről választottam asszonyt. Ott az a szokás, hogy csak és kizárólag nekik lehet igazuk.
2020. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ezt kizárólag olyanoknak tenném fel, akik lehúztak együtt 15 évet. Ez a borsó és a héja hasonlat picit giccses hogy finoman fejezzem ki magam. MÉg 5 év házasság sem sok, ott még leginkább minden jó és szuper.
2022. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Leveltetu ***** válasza:
#14 mar lassan kozeledunk a 10 evhez, meg mindig ugyanolyan jo mint amit 2020-ban irtam....3 nap mulva indulunk nyaralni a gyerkocokkel 8 napra. :)
2022. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, néha már rettentően unalmas az egész. Családilag vannak programok, de érzelmileg és testileg egy 48 órás maratoni operett adáshoz hasonlítanám. Egyedül jobban szeretek lenni, mert akkor azt csinálok amit szeretek, ha együtt vagyunk az nekem amolyan kötelező érzés. Szexuálisan sem dob már meg, ő sem pörög igazán. Ha őszinte akarok lenni, az évek alatt leépítette az odaadásomat, a szex mindig tabu volt, nem volt kedves, ragaszkodó. Most meg már kiépítettem a saját öröm forrásaimat, hobbikat, így teljesen jól megvagyok magamba is. Már amikor van rá lehetőségem.
2022. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!