Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemet kolléganője rendszeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet kolléganője rendszerint este nyolc körül, vagy után hívja. Valóban bennem van a hiba, hogy ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Volt már olyan is, hogy 3/4 10-kor hívta. Nem féltékeny vagyok, nincs is mire, hisz egy idősebb hölgyről van szó, Csak szerintem ez nem normális. Férjem meg most teljesen meg van rám sértődve, hogy szóvá tettem, és mondtam, szoktassa le erről. Munkával kapcsolatban hívja, de sosem olyan ügyben, amit akkor rögtön, vagy feltétlen szóban kellene megbeszélni. Én elhiszem, hogy ő éjszaka dolgozik, és neki akkor vannak eszébe a munkahelyi dolgok, de akkor is...Másrészt, késő délután kezdi a műszakot, tehát már emberi időben is telefonálhatna, ha annyira munkaidőben akar. Ha meg tényleg este jutnak eszébe a dolgok, meg lehet azt írni is. Vagy tényleg én lennék a hisztis?

Lehet velem van a baj, de szerintem egy családtag telefonálhat bármikor, egy barát akár kilenckor, vagy utána is, de azért egy sima kolléga nem az a kategória, akinél normális, ha nyolckor meg még utána telefonál.


2020. okt. 15. 10:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Benne van a kérdésben: megsértődött.

Egyik szavával azt mondja igazam van, hogy nem normális olyankor telefonálni nem fontos ügyben, egyébként meg meg van sértődve.

2020. okt. 15. 12:25
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Jaj ne haragudj, elsiklottam felette valamiért :D. Teljes mértékben neked van igazad amúgy. Az este a családé mindig. Bunkóság attól a nőtől is, hogy olyankor zavar, a férjedtől meg az, hogy téged nem tisztel meg a minőségi idővel. Más az tényleg ha halaszthatatlan dolog.

Te is kezdj el csacsogni valamelyik barátnőddel, (még jobb ha férfi kollega) amikor a férjed veled lenne nyugiban...

Lássuk, neki hogy esik..

2020. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz te csak az idősebb hölgyekkel.

Rafkosak, és tudnak csendben maradni, de falazni is ha kell.


Ezek az idősebb hölgyek..

K smnezne belőlük az ember,ért olyan kedvesek...

Ahha...

Pont olyan patkányok is.

2020. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%

Jajj már dehogy jogos...

Valaki írta, hgoy attól is függ myieln munka.. pontosan.

Nálunk pl könyvvizsgálaton 8 után még bőven keressük egymást ha van vmi egy céggel pl, sőt 10 kor is, beb--szna ha a barátnőm ezen fennakadna.


Ha vmi lenne az nem ebből derül ki.

2020. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,

Írta, hogy nem csak munkaügyekről beszélnek meg olyanról, ami fontos, hanem trécselnek alkalmatlan időben, a családi élet rovására.

2020. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem vagyok féltékeny. És azt is írtam, egy szavam sincs, ha valóban fontos miatt hívja. De leginkább halasztható.


Kérem pontosan, és értelmezve olvassunk már, az ilyen félreértésekből fakadó véleményezések miatt.

2020. okt. 15. 13:06
 17/26 A kérdező kommentje:
Csak munkahelyi ügyekről beszélnek, de nem olyanról ami nem érne rá.
2020. okt. 15. 13:08
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, igazatok van :)


Hmmm, az a nő amúgy egyedülálló? nem lehet hogy magányos és jó hogy beszélhet vkivel?

Nem mintha így rendben lenne, mert tény hogy nektek meg a magánéletetektől vesz el időt, csak érdekel, mert lehet hogy nincs hátsó szándéka.

2020. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nincs hátsó szándéka, ezzel nincs gond. Egyébként meg a munkahelyén nem hiszem, hogy nagyon magányoskodik, csak le tudja kötni magát. :D
2020. okt. 15. 13:13
 20/26 A kérdező kommentje:
De nem a hölgyön van a hangsúly, hanem a férjemen, hogy még rám sértődött meg, hogy nem tetszik.
2020. okt. 15. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!