Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sem kéne ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kéne ennek rosszul esnie?

Figyelt kérdés

Férjem megjegyez dolgokat ha valamit csinálni kell.

Pl. Mosni kéne.

Fel kéne porszívózni itt.

Mikor megkerem hogy lehetne ezt úgy is mondani hogy legyszi itt porszívózz fel majd, akkor azt mondja hogy mit udvariaskodjunk mikor mar 6 éve együtt vagyunk.

Meg azzal érvel hogy ezt úgy általában mondja, hogy megállapítja hogy mosni kéne. De ő évente 3szor rak be egy mosást. Most én vagyok túl érzékeny? Szerintem normálisan is lehet ezt. Nem szolga vagyok.


2020. okt. 16. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tipikus férfi. Úgyérzi, most csak ő dolgozik, joga van dirigálni. Otthon kéne hagyni néha pár napra "semmit nem csinálni". ;)


Egyébként én is simán visszaszólnék, hogy te is betudsz rakni egy mosást a gépbe, tudod hogy működik... A porszívót is tudja hol van nyilvánvalóan.

Nem vagyok háztartási robot.

2020. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#8, egy kftben ez tök normális gondolkodás mód.

De mi pl házastársak vagyznk, nem üzlettársak, semmi matek, csak szeretet.

2020. okt. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!