Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy kapcsolat kész a házasságra?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy össze házasodnak és fent tudják tartani a kapcsolatot életük végéig. 7 éve vagyunk együtt 2 éve jegyesek. Nem tudom, hogy megérné e házasodni. Alapjáraton mindent megtudunk beszélni.De sose lehet tudni meddig leszünk együtt.
2020. okt. 25. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kerdesnek fel sem lenne szabad merulnie.


Ti ne hazasodjatok, penz-es idokidobas.

2020. okt. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát,de csak a papírt akarjuk aláírni az meg ingyenes.
2020. okt. 25. 06:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se erőltessétek. Mögöttem még csak 10 év tapasztalat van, de azt biztosan tudom, hogy ha ez a kérdés felmerül, nem ő a jó választás.
2020. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi onnan tudtuk, hogy egyre többször beszeltünk arról, hogy ez a kapcsolat így jó, ahogy van, mindketten megkapjuk, amire vágyunk, és nem változtatnánk a másikon semmit, a hibáival is szeretjük. Illetve megbeszéltük, hogy készen állunk a gyerekvállalásra.

De nálunk csak ez után jött az eljegyzés, egy éven belül kis esküvő, és utána a baba. Szerencsére ő se sokáig váratott magára.


Azt akarom mondani, hogy azt érzed, hogy most jó, életed végéig ezt akarod, akkor házasodj. Ugyanis semmi sem fog tőle megváltozni.

Sokan pont ezzel hibáznak, hogy a papírtól várják a kapcsolat javulását, szorosabbá válását. Utána pedig csalódnak, hogy minden ugyanúgy megy tovább.

2020. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alairni ingyenes, de elvalni nem.


De ilyen hozzaallassal tenyleg ne. Mi is csak "alairtunk", de szemernyi ketseg sem volt bennunk.

2020. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én pont attól félek, hogyha összeházasodunk romolni fognak a dolgok,mer t mégis csak egy kényszeres dolog amit a társadalom elvár, de ha így marad minden az nagyon jó lenne. Mert ahogy telik az idő egyre szorosabb a kapcsolatunk, egyre jobban megértjük egymást, közös célok stb. Mikor a kapcsolat elején voltunk már akkor tudtam, hogy 10 évet tuti együtt leszünk és már lassan le is telik.
2020. okt. 25. 09:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Most is simán mondanék még 10 évet, de már nem vagyok olyan vakmerő mint voltam. Sose lehet tudni mit hoz az élet. Lehet meghal, mert elüti egy autó.Kitudja
2020. okt. 25. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Miért merült fel a kérdés? El akar venni?
2020. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A házassághoz nem szabad így hozzáállni, hogy ha nem sikerül, majd elválunk. Minden házasságban jönnek problémák idővel. Azok a házasságok sikeresek, ahol a pár elkötelezett egymás mellett és nem azon fáradoznak probléma esetén, hogy találjanak valaki mást a párjuk helyett, hanem hogy együtt oldják meg a gondjaikat.

[link]

2020. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!