Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol tudnák olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák olyan férfival ismerkedni akivel lehet családom és gyerekem?

Figyelt kérdés
Én semmi mást nem szeretnék az életben csak egy boldog családot. Egy olyan férfit szeretnék aki felelősséget mer vállalni és akivel lehet tervezni.

2020. nov. 3. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barhol, nincs specifikus hely ahol teremnek vagy farmolni lehet oket. Keresel talalsz tesztelsz igy tovabb.
2020. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
34%

Hàt, az ismerkedés rovatban nehezebben kapsz ban-t,szóval inkàbb ott.


A kérdésedre vàlaszolva, nekem pl fontosabb a kölcsönös megértés, mint a csalàdalapítàs.

2020. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Bárhol. De tényleg. Bárhol rád találhat a nagy Ő.

Én a badoon ismertem meg a jelenlegi párom akivel már úton van az első babánk is.

2020. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2020. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!