Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok,ha ez kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kiderülne,hogy a férjetek félremegy kb 5éve jár egy másik nőhöz. És a másik nő terhes lesz a férjetektől? Mit szólnátok?
2020. nov. 4. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék. Ennél nincs is nagyobb öröm. Ja nem.
2020. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
97%
Kibaxnám, mint a macskát.
2020. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 A kérdező kommentje:
De mondjuk nektek is lenne egy közös gyerek és nem tudnátok hova menni
2020. nov. 4. 10:53
 4/129 anonim ***** válasza:
95%
Válas, vagyonmegosztás. A bíró a körülményekre tekintettel nem hinném, hogy kifejezetten fogná a pali pártját.
2020. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
91%

Eddig ezeket a verziókat hallottam a környezetemben:

.elválnak

.együttmaradnak

.együtt nevelik a gyerekeket külön háztartásban

.összeköltöznek a másik nővel és gyerekkel is

2020. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:
A ház nem közös ,a nőnek semmi köze a házhoz
2020. nov. 4. 10:58
 7/129 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy nem tudok hova menni? Velem ilyen NEM fordulhat elő, főleg, ha egy gyerekért is felelősséget vállaltam.

Te meg így jártál. Ne is kérdezgess, hogy ki mit tenne, mert ez rajtad sokat úgyse segít.

Te azt fogod tenni, hogy pár napig duzzogsz, sírsz, vagdalkozol, esetleg beszerzel egy pofont érte, aztán lehiggadsz, és 18 évig szívod a fogadat, hogy a Zurad gyerektartást fizet a ku.rvájának, és abból dőzsöl a fiatal bikájával. Ennyike.

Azt se hiszem el, hogy 5 évig fel se tűnik, hogy megcsal, de az annyira nem zavart, hogy lépjél bármit. Egy terhesség meg bármikor becsúszhat ott, ahol rendszeresen szex van.

2020. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, te vagy a feleség? Nyilván nem opció, hogy összeköltözzetek. Nekem van ismerősöm, akinek a férje lelépett a saját lakásából, a bíróság megítélte váláskor a feleségnek a lakáshasználatot. Amennyiben közös a lakás, akkor meg még egyszerűbb, a férj elmegy lakni oda ahol gyereket csinált, addig meg ott lehet a feleség, míg nem sikerül eladni.
2020. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
87%

Mégis mit szólhatnék? Kidobnám a cuccát az ajtó elé, aztán mehet a nőjéhez. A mi gyerekünket sajnálnám egyedül, hogy ilyen apja van, aki megfosztja a boldog gyerekkortól.

De nekem elég furcsa lenne, hogy 5 éve jár máshoz, és ez ad1, nekem nem tűnt fel, ad2, nem hagyott el már eleve miatta. Azért 5 év tartós viszony már nehezen nevezhető hirtelen fellángolásnak, ami "csak úgy" megtörténik.

2020. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
20%
Jaj cicus, ilyen felelőtlen dolgokat nem csinálunk. De ha már így alakult egyelőre húzd meg magad, mosolyogj és legyél kedves. Közben gőzerővel dolgozz/keress munkát és tegyél félre amennyit csak tudsz, akár titokban is. Ha nincs családod, se barátaid, egy félév alatt talán összekaparsz egy albérletre és kaucióra valót. Reméljük a csávó addig megtűr a házban. Nagyon szomorú ez a helyzet, de most össze kell szorítani a fogadat és nagyon keményen dolgozni.
2020. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!