Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ígérte meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ígérte meg a felesége, hogy nem lesz őrült anya, de az lett?

Figyelt kérdés

Éveken át szörnyülködött a rokonságban lévő anyává vált bekattant nőkön. Akik üvöltenek, bolondak. Megesküdött, hogy ő nem lesz ilyen. Ehhez képest pár hétig tudta magát megjátszani a gyerekünk születése után, majd megőrült. Az első alkalmakkor és vádak után még bocsánatot kért, most már meg van győződve, hogy én vagyok a hibás. Fő indokok:

- jól elvagyok a munkahelyemen, addig se kell a gyerekkel lennem (07:00- kor indulok, még alszik a gyerek, 18:00-ra érkezem a fürdetés előtt). Munkahelyem addig is volt, pénzt kéne keresni azért. Mert másnak a férje home officeban van és fele arányban vigyáz a gyerekre.

- én nem csinálok semmit. Este 6-ra hazaérkezem, majd azonnal átveszem örömmel a fiamat. Fürdetés, játék, majd altatás. Este végig én készítem a tejet, minden esti altatáskor éneklek neki. Emelett hétvégén a házimunkákat is én csinálom a férfi munkák mellett (fűnyírás, kerítésjavítás, stb)

- szándékosan sok időt töltök dolgokkal, hogy ne kelljen foglalkoznom a fiammal. Pl nem hiszi, hogy a gumicsere az autón a szevizben 1 óráig tartott. Valójában akkora volt a sor még időponttal is, hogy annyi volt úttal együtt. Legközelebb cseréljem le itthon mert a gizike férje is otthon csinálja (ha lenne gumis gépem már műhelyt nyitottam volna)


Teljesen megőrült. Ordít, hisztizik, vádaskodik. Csoda, hogy nőzéssel nem vádolt még meg. Gyakolatilag a hobbijaimat abbahagytam, a barátaimmal hónapok óta nem találkoztam, de így is én vagyok a sz@r apa. Azzal jön, hogy más nők milyen jól elvannak, szépségszalonba járnak, edzésekre, ő meg sehova. Akiket említ, ott oda lett költöztetve felváltva a mama és az anyós, másnál meg babysitter van. Nálunk sajnos nincs kinek segíteni.


A családtagjainak úgy adja elő a videóchaten mintha mindent ő csinálna. Ahogy hívják kikapja a gyereket a kezemből, amikor tej kell neki, akkor egyik kezében gyerek, másikkal tejet készít. Valóságban ez úgy megy, hogy “éhes a fiad. Húzzál tejet csinálni, addig átveszem” Családjának első szám első személyben mesél mindenről amit valójában én csináltam. “Lenyírtam a füvet, voltam bevásárolni, stb”


Hogy lehet ezt kibírni?


2020. nov. 18. 09:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Hát ebből válás lesz szerintem. Amúgy nem terhesség utáni depresszióban szenved?
2020. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
16%

"addig se kell a gyerekkel lennem"

"majd azonnal átveszem örömmel a fiamat"

Lehet hogy én vagyok hülye de nem értem...akartad te ezt a gyereket v nem?

2020. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
A feleséged nagyon kimerült és megviselt lehet. Az írásod kissé egyoldalúnak tűnik, biztos neki is lenne ehhez 1-2 szava. Nyilván az ilyen vádaskodások, hogy meddig tart a gumicsere nonszenszek. Az látszik, hogy mindketten besokaltatok, ami érthető: pici gyerek, munka, segítség meg nincs. Törődni kellene a házasságotokkal, mert elindultatok lefele a lejtőn, el kéne tölteni kettesben egy kis időt a gyerek nélkül. Illetve a feleségednek is szülsége lenne időre egyedül. Este miután hazaértél és fürdeted/eteted, nem tudna elmenni esetleg edzeni? Ő be van zárva 0-24 egy pici babával, felnőtt társaság nélkül. Te elmész dolgozni és ott azért éled a normál életed, ezt is vedd figyelembe.
2020. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretek a szülés utáni depresszióval dobálózni, nem hiszek benne, de szerintem a feleséged figyelemre vágyik. Én is anyuka vagyok, egy éve szültem. Nekem ugyan szintén nagyon gondos, családapa típusú férjem van, ennek ellenére haragomban én is szoktam hülyeségekkel dobálózni sajnos. Sok rajtunk a teher (igen, mi akartunk anyák lenni, nem nyafiból mondtam :))

Rajtam pl. tök sokat segít egy-egy délután, amikor elmehetek végre fodrászhoz, masszőrhöz, vagy barátnőkkel. Próbáld ki. Vegyél ki egy nap szabit, és vedd át a fiadat, beszéljétek meg a pároddal, hogy szervezzen magának programokat, esetleg ha van kedve, veletek közösen.

Hidd el nekem, a 4 fal közti anyaélet borzasztóan ingerszegény. Te emberekkel találkozol a munkád során, beszélgetsz, míg ő egyedül végzi a dolgát, a gyereken kívül nemigen szól senkihez, figyelemre vágyik. Tudom, nehéz toleránsnak lenni, meg még neked kell így is teperned, de ezt az időszakot ki kell bekkelnetek. Beszélgess nagyon sokat vele, mondjátok el egymásnak a napotokat, kérdezzétek egymást, engedd neki, hogy napközben egyszer felhívjon. Minden este legyen egymásra időtök, ha a kicsi elalszik. Mi pl. társasozunk a férjemmel, közben beszélgetünk, vagy iszunk egy pohár bort.

Ha nem működtök együtt, és veszekedtek, annak előbb-utóbb a gyerek issza meg a levét, és nem te, nem a párod, hanem ő szívja meg hosszútávon.

2020. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
69%
Nehezen kezeli, hogy neki a teljes életét fel kellett adnia, még akkor is, ha ez volt az álma, míg neked - lássuk be - egy kis szelete változott. Erre nem lehet előre felkészülni, talán idővel, ha több ideje marad önmagára és sikerül valahogy egyensúlyt teremtenie a gyerek, a háztartás, önmaga és teközötted, akkor megnyugodhat, hogy a megváltozott élet is élet, csak máshogy kell hozzáállni. Ehhez idő kell és türelem, na meg minél több segítség otthon. Na és most még a hormonok is ellene dolgoznak.
2020. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
34%

Elfogtok válni. Velem tuti nem kiabált volna az asszony. Majd akkor, ha én is kiabálok vele.

Unatkozik. Nálunk 2 gyerek volt. Akkor építkezésen dolgoztam. Volt mikor 30 napból 31-et. Napi 10-12 órát. Egy rossz szava nem volt a feleségemnek. Akkor az a munka volt. Nem tudtunk így válogatni.

2020. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
60%
Nem kéne védeni a nőt szerintem. Persze minden házasségban vannak félreértések, hogy a másik nem úgy érzékeli a dolgokat mint a házastársa, de ha már színtiszta hazugságok is vannak benne, pl. tudja ki nyírta le a füvet, mégis magának tulajdonítja, az gáz.
2020. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%

#3 szepen leirta

Papiron konnyu okosnak lenni aztan az elet mashogy hozza.

Van egy kicsi babatok meg egy kapcsolatotok,gondolom te is rendbe akarod hozni mi max neked tudunk tanacsot adni. Nekem is az jon le h nagyon frusztralt, emellett lehet szorong is hogy jol csinalja-e a dolgokat, tanulja az anyaszerepet. Emellett van egy vilagjarvany. Egyetertek h par nap szabi segithetne. Maradj otthon vele par napig vagy fizessetek ki a bebiszittert. Es beszeljetek meg hogy mit tudnál maskent csinalni. Ha te engedsz o is fog.

2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
53%

"emellett hétvégén a házimunkát is én csinálom"


Ez lenne a normális, ez az alap, hogy 7 napból kétszer te is takarítasz!


Feleséged dolgozik mennyit is a gyerekkel? Heti 5 nap reggel 6tól este hatig a gyerekkel és mellé a házimunkával.


Te heti 5 nap 2 órát töltesz a gyerekeddel, altatás és fürdés.


Hétvégén miért nem gyerekezel a házimunka mellett?


Feleséged mennyit van egyedül? Mennyit szentel a hobbijára? Hol van az ő barátokkal töltött ideje? Mennyi önálló dolgot csinál, mint te pl a kerékcserénél nyugiban van egyedül, neki van ilyen egyszemélyes dolga, ahova elvonulhat? Mérlegeld már az időt rendesen, és legyél tekintettel a másik dolgaira is, mert az egészből csak azt hallani, hogy "én, én, én"


Hol van a romantika, a kettesben töltött idő? Nem lenne jobb kifizetni NÉHA egy bébiszittert? Akár úgyis, hogy otthon van a feleséged, meg úgy is, hogy elmehet akár bevásárolni egyedül..!

2020. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
58%

Na, ezért nem merek bevállalni a gyereket. Több barátnőm is fűzött már, sok ismerősöm mondja, hogy milyen jó apa lennék... De, a másik oldalról meg ez játszik? Hát, így köszönöm szépen, inkább nem kérek az egészből.


Amit tehetsz, hogy leülteted és megmondod neki, viselkedjen normálisan vagy jön a válás. Ha nem változik, akkor amint lehet, váljatok el. A gyereknek könnyebb lesz, ha pár éven belül történik, mintha olyan időszakában történne, ahol a közösségbe szocializálódik.


A válaszok egy része pedig ismét kiábrándítóan szörnyű. Adott egy normális apa és egy kattant anya, de a többség még ilyen helyzetben is megpróbálja kihozni, hogy az anya áldozat és szent. Létezik ennél az oldalnál szexistább?

2020. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!