Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, a férjem az első a szexben. 17 éves voltam mikor összejöttünk, ő 21. 16 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.

Mostanában nagyon zavar, hogy nem tudom milyen mással lenni. Szeretőm Őt, de egyre jobban hajt a kíváncsíság.

Nem akarom feladni a családunkat, az életünket emiatt.


2020. nov. 18. 15:24
 11/96 anonim ***** válasza:
100%
Mással is ugyanolyan lesz egy kis idő múlva. Csak az újdonság ereje az, ami vonzóbbá teszi, de azt sem sokáig. Ezért kockáztatni felesleges és oltári nagy baromság.
2020. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd lehetőség adódik, menjetek el valahová kikapcsolódni (akár a gyerekekkel együtt is). Nem tudom, milyen korúak, de talán otthon is ellennének egyedül. Ha mégsem, akkor aludjanak külön szobában.
2020. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:

Nemrég voltunk kettesben egy hétvégét.

Külön szobában alszanak.

2020. nov. 18. 16:52
 14/96 anonim ***** válasza:
92%

Miért? Szerinted milyen mással? KB. pont ugyanolyan. Ha a párod nem kifejezetten szexuálisan analfabéta, nem 10 mp alatt élvez el, nem 5 centis mikropénisze van, valamint nem havonta egyszer akar hozzád nyúlni, akkor elhiheted, mással sem sokkal különb.

A pénisz az pénisz, az orgazmusod meg inkább múlik rajtad, mint a férfin.

4 férfival voltam eddig szexuálisan, nem érzek olyan marha nagy különbséget. Mindig azt éreztem éppen a legjobbnak, akit aktuálisan szerettem és szerelmes voltam. Plusz a szexben össze kell csiszolódni. Nehogy azt gondold, hogy egy idegennel olyan nagy extázis lenne a szex elsőre...

2020. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 A kérdező kommentje:

14-es, pont ez az amit nem tudok meg nem tudom elképzelni, hogy mással milyen.

Ez az ami zavar, hogy azt sem tudom, hogy ő hogy gondol vissza, vagy az emberek hogy gondolnak vissza ezekre a dolgokra? Számít valamit? Vagy nosztalgiáznak néha?

2020. nov. 18. 18:55
 16/96 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem számít. Nyilván eszükbe jut, mert a múltjuk része, alakította a személyiségüket. De veled van, te szültél neki 3 gyereket. Ez a fontos. Ha megcsalod, nagy az esélye, mással nem lesz jobb, akkor addig mész, amíg olyat nem találsz? Ha meg elmondod, örökre elvész a bizalom. Én nem adnám fel egy kis szexuális vágyért az egész életem. Gondolkozz! Legyél erős, mert elég sok ember életét elszúrhatod.
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
89%

Én csak azt tudom mondani, amit én tapasztalok.

Minden kapcsolatomban, amíg tök szerelmes voltam, úgy éreztem, hogy az a legjobb. Aztán mikor nem volt már annyira jó a kapcsolat, akkor a szex is egyre kevésbé volt jó.

Nekem nőként az érzelmek azok, amik a szexualitást legjobban meghatározzák. Amíg rendben van a kapcsolat, addig a szex is jó. Ha a kapcsolat érzelmi része szar, akkor a szex is egyre inkább szar lesz. És mással is pont így lesz, tehát hiába szexelek mással, akivel esetleg pillanatnyilag jobbnak érzem, az érzelmek csökkenésével az is ugyanúgy ellaposodik.

Tehát a legfontosabb, hogy a kapcsolatot ápoljuk, életben tartsuk, javítsuk. Ha jó a kapcsolat, akkor jó a szex is. És mással sem lesz sem jobb, sem érdekesebb.

2020. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:

Azt mondta nekem , hogy mikor találkoztunk az első mondatnal tudta, hogy én vagyok az igazi.

Lényegében ugyanúgy szeretjük egymást azóta is.

Szexuális téren is az extrém dolgokban én voltam neki is az első.

2020. nov. 18. 19:18
 19/96 A kérdező kommentje:

Mondhatjuk, hogy az igazi, rendszeres szexuális élet velem kezdődött neki.

Ezt akkor csak én reagálom túl, hogy neki számítanak ezek a dolgok?

Erre csak az tud nekem válaszolni akinek több férfi is volt az életében,

2020. nov. 18. 19:23
 20/96 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon korán kezdtem a szexuális életet,igy mire megismertem a férjem 6 fiúval szexeltem, pedig csak 20 éves voltam.


Egyikre sem szoktam gondolni, a férjemmel a legjobb 8 éve.


Hidd el, hogy ha alapvetően jó a szexuális életetek, akkor nem valószínű, hogy egy idegen ezt túl tudja szárnyalni.

2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!