Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiaktól kérdezem, Ti hogyan reagálnátok, ha a feleségeteknek több hónapja elveszett a munkája a kialakult helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Támogatnátok anyagilag és lelkileg?

4 hónapja raktak ki a munkahelyemről külföldön, azóta semmit nem találok.

Az én férjem meg sem kérdezi, hogy van-e pénzem, de szerintem húzná a fogát, ha adnia kellene. Egyedül a lakbért rendezi, de azt sem szívesen szerintem, sőt.

Azért a nászútra persze elmenne december végén a világ másik végére, de nem tudom, ki fogja rendezni. Repjegy már lassan egy éve megvan.

Eddig mindig felesben ment minden, ami neki jó volt, nekem kevésbé.

Sajnos most jöttem rá, kivel kötöttem össze az életemet.

Bele sem gondolok, egy komolyabb betegség esetén kire számíthatnék.


2020. dec. 15. 01:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy házasság ez... Ez nem kérdés, azért veszek el valakit mert mindent megosztok vele. Voltam hasonló helyzetben és fel sem merült, hogy ne támogatnám minden létező módon. Viszont amikor én felakartam mondani, hogy keressek új munkát, nem kaptam támogatást, csak támadást, ebből aztán olyan viták lettek, hogy el is váltunk.

32/f

2020. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nekem is fura, egyre furább.

Azt nem értem, hogy akar “mielőbb” gyermeket, amikor sajnálja rám is ...

2020. dec. 15. 01:17
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Ezert nem szabad sosem masra bizni az anyagi biztonsagot, hazasodni meg vegkepp nem. En nem vagyok masra utalva, ha pedig mas lenne ram utalva, nyilvan amig lenne ertelme tamogatnam, de ha mar nincs elenegednem.
2020. dec. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok nős de attól függetlenül leírom mit gondolok erről. Először is ha valakivel összekötöm az életem az a minimum hogy kiállok mellette. Segítek neki minden értelemben nem pedig ferde szemmel nézek rá amiért benne van egy rossz helyzetben amiről nem tehet. Nem a te hibád baba hogy nincs munkád. A mostani helyzet sok embert elkaszált és nem is lehet munkát találni amíg ez tart... Ezt hogy nem látja át.... Sajnálom mind a két esetet. Azt is hogy rosszul választottál és azt is hogy nincs munkád. Szeretetet érdemelsz, megbecsülést, sok puszit nem pedig egy tahó gyökér valakit aki így áll hozzád. Ezt nem az aktuális helyzet hozta ki belőle hanem ilyen lehetett mindig csak kellett hozzá ez hogy kibújjon a szög a zsákból...
2020. dec. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem voltam meg hazas, de voltam ilyen mar ilyen szituban sajna. Azt figyeltem meg, h addig tartott az anyagi segitseg (szivesen) adasa, amig volt szerelem. Amint olyan fazisba erkezett a kapcsolat, h alabb hagytak az erzelemek, mar az anyagi (es minden egyeb) tamogatas is alabb hagyott.
2020. dec. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
#5 Es ebben megis mi a meglepo? Ha szeretsz valakit, fontos neked, nyilvan kihuzod a ganejbol, de ha mar nem, akkor miert tennel ilyet?
2020. dec. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Már nem nagyon szeret, ez tisztán látszik. Óva intenélek, hogy gyereket szülj neki, mert ebből úgy néz ki semmi jó nem fog kisülni, rá nem számíthatsz anyagilag. Még jó, hogy kibújt a szög a zsákból, van ahol már gyerekek után jön ki egyeseknek ez a rideg énje.
2020. dec. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Barátnőmmel egymást támogatjuk. Van, amikor ő szorul meg, van amikor én. Szó nélkül segítjük a másikat.
2020. dec. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszéljétek meg ezt az egészet. Ha nem megy, akkor jobb ezt nem erőltetni, és addig lépni, amíg nincs gyerek.
2020. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. dec. 15. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!