Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak.Miért csaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak.Miért csaljátok a feleségeteket ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Szülés után elhanyagolta magát /meghízott
Nem érzem férfinek magam mellette
Nincs szex,nem elégít ki
Nem szeretem már
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha ezek az eredmények valósak igaza volt a Norbinak!😂
2020. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Az alábbi életszerű opciók lemaradtak:

"miért ne?" vagy "mert egy nyughatatlan fsz vagyok" vagy "unatkozom, kell a kaland"


Sok ilyet látok, hallok, szóval nem mindig van nyomós oka a férfinek, vagy óriási hibája a feleségnek. Persze, ha talál indokot, az sem menti fel.

N

2020. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Kihagytad a válaszok közül azt, hogy mert egyszerűen megkívántam valaki mást annak ellenére, hogy otthon is van szex, szeretet is van, abszolút férfi vagyok mellette és szülés után is tartja a formáját. Mert ilyen is van ám.
2020. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha rendszeresen hármasozunk az megcsalásnak számit?
2020. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akinek nincs lelki ismerete az messze van a szeretetől , szereti azt ha valakinek fontos de nem érez valódi szeretet a párja iránt , sokan keverik ezt az érzést magukban.
2020. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
A feleségem megmondta hogy nem érdekli a szex, sosem érdekelte. Hát ezért.
2020. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 akkor miért vetted el ?
2020. dec. 28. 11:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Ismerősöm /kollégám/ ezért csalja: Nagyon jó nőnek tartja. Rengeteg a szex. Éppen ezért a hölgy már nagyon tág és mindig lucskos, mivel naponta akár többször is beleélvez. /Nyilván tisztálkodik de azért folyik belőle./ A szeretővel heti egyszer, a nő szűk, ritkán él nemi életet. Tehát ismerősöm nem a saját vagy más pasi anyagába mártja. Más vele mint a feleségével. Fel nem vállalná. Bár szép arcú, kicsit molett -nem vészesen- a feleségnél időseb nő.
2020. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
7-es. Mert amúgy minden másban jó. Tehát választhattam: vagy egy stabil kiszámítható élet szexmentesen, vagy egy hányattatott fsz tudja milyen élet egy olyan nővel, akivel az elején még van szex, majd megúnja, és szakítás. Egyébként meg a nők többségét igazából nem motiválja a szex, nekik a folytonos figyelem kell. Azaz ha dugnak is, az csak akkor ér valamit neki, ha a tenyereden hordozod őket. A többi csak színészkedés a részükről. A házasságok többségében az egyik fél némán szenved a szex miatt. Vagy azért mert nincs szex, vagy azért mert szexelnie kell neki. Nem vagyok 20 éves, 50 múltam, rengeteget láttam és tapasztaltam. Engen nem hatnak meg a gyk-s szuperkapcsolatok sem, ahol 50 év házasság után is heti 8-10 szex van és szerelem ezerrel. :D Az a baj, hogy 1000 házasságból 990-ben ez nem így van. Vagy még akkor jó, ha két olyan ember akad össze, akinek nagyon alacsonyan van a libidója, vagy mindketten asszexuálisok. A szexuális energia cseszi szét a házasságok nagyrészét. Persze aki 20 évesen ezt nem így gondolja, én megértem! Az éveket és a tapasztalatokat nem lehet helyettesíteni semmivel.
2020. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó de rohadtul igazad van! Valahogy én is így vagyok! Sajnos ezt a szexmentes életet el kell tűrni egy egyébként normális életért. Azon filózok sokszor hogy ha lelépnék és összejönnék egy új nővel az is csak x ideig lenne partner a szexben. Majd besímulna és ugyan az lenne mint az előzővel. Sajnos a nők így vannak kódolva.
2020. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!