Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Elmondjam a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Röviden: néhány hónapja járunk össze. Hat évvel fiatalabb mint én. Vonzalommal és iszonyatosan jó szexszel indult, mára elég brutális szerelem lett belőle. A feleségemnek minden mozzanata idegesít, már igyekszem csak a minimális időt otthon lenni.


Viszont bűntudatom van. És nem tudom a szerelem elég ok-e a válásra. És nem tudom a feleségem akarná-e tudni, hogy van valakim. Régebben ez vicceskedve előkerült és akkor azt mondta, hogy nem akarná tudni, de valamiért úgy érzem ez nem volt egy komoly kijelentés.


Van egy 14 éves fiunk és egy 12 éves lányunk. Nem tudom mi a nagyobb bátorság: maradni vagy menni. Nem akarok rossz példa lenni számukra, de nem tudom már, hogy mi a rosszabb példa? Egy bánatos, depressziós apa vagy egy apa, aki elvált és így elhagyta a családját?


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy döntött és miért? Hogyan él most?


43, férfi



2021. jan. 2. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
95%
Válj el
2021. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám neki, gondolom az a válást jelentené. Bár nem tudom.
2021. jan. 2. 20:21
 3/134 anonim ***** válasza:
94%
Úgyis rájön előbb-utóbb
2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
81%

Nincs jó döntés.....többen is sérülni fogtok. Nekem ebben a helyzetben a harmadik jelentett megoldást.


F, 43

2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
94%
Ne mond el neki, hogy van egy szeretőd. Egyszerűen csak annyit mondj neki, hogy nem vagy már vele boldog és válni akarsz.
2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 A kérdező kommentje:
Még csak nem is gyanakszik. Rugalmas munkaidőm van, szinte nincs két ugyanolyan napom. Ráadásul a szeretőm lakása közel van a munkahelyemhez. De valahol én is úgy érzem, rájönne. Talán az megalázóbb mintha elé állnék.
2021. jan. 2. 20:28
 7/134 anonim ***** válasza:
92%
Rá fog jönni, ismerős meglát, véletlenül elölhagyott telefon. Elég egyszer hibázni
2021. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:
5, igen, ez is eszembe jutott. De tudod biztosan feltenne kérdéseket. Legalább 3 éve nem voltunk együtt szexuálisan és neki ez így jó. Sokszor próbálkoztam, mindig lerázott vagy ha bele is ment, úgy éreztem hogy csak túl akar lenni rajta. Neki ez így jó, azt mondta nem hiányzik neki a szex, mert már csak fárasztja. Már nem is nagyon beszélgetünk, csak a gyerekek dolgairól. Ilyen előzmények után mit mondhatnék, miért pont most?
2021. jan. 2. 20:30
 9/134 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekeid szemében sem ugyanúgy festesz, ha lebuksz, vagy ha tökös vagy és elmondod mi van.

Még ha a serdülő éveiket úgy is töltik, hogy gyűlölnek, felnőttként talán belátják, hogy már nem voltál boldog.

2021. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 A kérdező kommentje:
Ez sokszor eszembe jut. De megelégednének azzal a magyarázattal hogy nem voltam boldog? Szeretik az anyjukat, szerintem soha nem bocsátanák meg, ha válnánk. Igaz, ha lebuknék, azzal tényleg minden menne a levesbe.
2021. jan. 2. 20:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!