Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők!Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek ezt kérné?

Figyelt kérdés

Házasság, két gyerek, ház van, autó van, közeli segítőkész rokonság van, hitel nincs.

Nagyjából ez a felállás és közölné, hogy szeretne egy hónapra elvonulni a hegyen lévő házatokba, vallási okokból.

Telefon, laptop stb nélkül.


2021. jan. 3. 08:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Menjen, ennyi. Mert kapcsolatban él attól még szüksége lehet egyedül létre, ahogy a nőnek is szüksége lehet.Én nőként is elszoktam menni a barátnőimmel pár napra, hétre a nyaralóba. Nyílván anyagi dolog is, de az most más téma. Felnőtt ember meg egy hónapot is meg tud oldani egyedül.Nekem a telefon nélkül a furcsa csak, ha baj van nem tud vagy nem tudom keresni.
2021. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

Kérdés, hogy milyennek ismertem meg a férjem. Ha tényleg vallásos, nem adott okot a bizalmatlanságra, és nincs vmi olyan esemény a hónapban, amin azért jó lenne, ha ott lenne (pl. fontos hangszerkoncertje vmelyik lurkónak, esküvő stb.), akkor nem lenne vele gondom. Ha gyanús, akkor nem örülnék neki, de nyilván nem a kutyám, hogy én döntsem el, hogy elmehet-e vagy sem. Lehet, hogy kicsit nyomoznék is utána ilyen esetben, hogy na én legyek az átverhető asszony, akinek a háta mögött dugdossa a titkárnőjét a férje, és milyen hülye volt, hogy bevette a dumát. De ehhez tényleg az kell, hogy nagyon gyanús legyen a dolog.


Ja, és mindkét esetben elvárnám, hogy én is kapjak 1-2 hét kimenőt akkor cserébe.

2021. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
Kamasz gyerekek mellett oké lehet, ha eleve vonzotta ez a fajta életvitel (tehát nem merül fel gyanúként, hogy más áll a háttérben), illetve ha nem válik emiatt munkanélkülivé azután. Legyen pénz, amiből addig is el tudom látni a családot szűkölködés nélkül. Viszont egy újszülöttel meg egy óvodással nem biztos, hogy hálás lennék, ha magamra hagyna.
2021. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez az "egyedül a hegyekben a házikóban" dolog fura, vallásos szemmel is. Mi keresztények vagyunk és vannak ilyen hosszú lelkigyakorlatok (bár ez ritka, inkább 3-4 nap vagy egy hét, egy hónapos az a szerzeteseknek van inkább, meg arra készülni kell, nem is megy egyből.). De olyan nincs, hogy egyedül a hegy tetőre megyünk, hanem lelkigyakorlatos házba vagy rendházba. Mivel az egyedül végzett lelkigyakorlatoknál is van kísérő, akivel rendszeresen találkozik az ember, megosztja vele a tapasztalatait, szóval a hegyre vonulást annyira nem támogatnám, mert semmi nem lesz belőle. Ha más, szervezett lelkigyakorlatra menne akkor semmit nem szólnék, sőt örülnék neki és jó lelki feltöltődést kívánnék. Ebben számunkra semmi meglepő nincs.
2021. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Furán néznék, mert a férjem nem ilyen. Ha te ilyennek ismerted meg, akkor beleférhet.

Egy-egy hétvégére mi is elvonulunk néha külön-külön, de azért gyerekekkel, hetekre telefon nélkül szerintem meredek.

2021. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!