Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek együtt élhetünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Szerintetek együtt élhetünk a hazastarsunkkal, ha már nem szereted?

Figyelt kérdés

#Házasság szeretet nélkül..
2021. jan. 11. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de csak a feszkó menne.
2021. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, együtt lehet élni, de kérdés hogy ez az együttélés minőségben milyen. Illetve nyilván az is számít, hogy miért nem megoldható a válás, különköltözés? Én személy szerint ha már nem szeretném a férjem, inkább kilépnék a kapcsolatból, amint lehet.
2021. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi 20 év után megszokásból éljük az életünket. Nem érzek én már semmi szerelmet vagy izgalmat. Amolyan kollégák vagyunk, akik közös fedél alatt élik a közös életüket, és közös projekteken dolgoznak. Azaz nincs veszekedés, harag, játszmázás, agresszió. Semmi. Viszont így szex sem, izgalom sem. Ha nem látom napokig, egyáltalán nem hiányzik, van amikor 3-4 nap megy el úgy, hogy eszembe sem jutott felhívni. Viszont semmi kedvem nem lenne nőzni sem, sem elválni, nem látom okát meg értelmét.
2021. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudok felnézni a férjemre. Lemaradt, jobbak a képességeim, okosabb vagyok, többet is keresek nála. Viszont a szex /nő létemre/ igen fontos számomra. Ebben Ő nagyon jó. Ez az ami még összetartja a házasságunkat.
2021. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egymás mellett élhettek.
2021. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Valami szinten szereted, ha sok éveket el töltöttetek egyûtt! Hàny éve vagytok hàzasok?
2021. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
35 éve lenne, de most majddnem 1 év küloneles után visszajött hozzán
2021. jan. 13. 07:11
 8/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Gondoltam, hogy sok èv lehet a hátatok mögött. 35 èvet nem lehet csak ugy kitörölni....
2021. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én így élek együtt, valójában már sok éve el kellett volna válnunk. Azt hiszem ezt nagyon meg is fogom bánni később, de vannak körülmények, amik miatt ez nehezen megoldható lenne, több nehézséget okozna. Szóval így élünk együtt és nem tartom ezt se jónak, se egészségesnek.
2021. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es köszi a választ, de ez mit jelent... Közös háztartás, vagy minden külön csak egy fedél alatt élitek a külön életeteket?
2021. jan. 13. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!