Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem az utóbbi években...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem az utóbbi években érzelmileg kiszikkadt, kiszáradt, már évek óta nem mondta nekem azt, hogy szeret. De a gyerekeknek sem mondja. Hogy lehetne visszaérzelmesíteni őt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy ismeretlen, új nő lenne, mit tennél, hogy beléd szeressen?

Ugyanazt.

2021. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Pénzzel
2021. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Visszaérzelmesíteni? Ez annyira aranyos. Mond neki, hogy ezt szeretnéd. -Vissza szeretnélek érzelmesíteni- Ha nem ugrik a nyakadba ettől a napi cukiságfaktortól, akkor sehogy. :)
2021. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Húú, itt majd megkapod nem sokára, hogy a te hibád az egész. Változz meg, nyalizz, vidd el ide oda. Egy nő soha sem tesz semmi rosszat, csak ha valami férfi kiváltja belőle. Tehát a nőknek csak és kizárólag reakciójuk van.

Szedje össze magát, vagy mondja meg mibaja van. Nem kell előadni a nagyhalált, a férfiaknak sem könnyebb az élet.

2021. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Most ha a gyerekekkel is igy banik, akkor depresszios, vagy baja van?
2021. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt?
2021. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
segíts neki többet
2021. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem ez a baj. Középvezető lett a munkahelyén, és azóta úgy viselkedik, mint egy kiszáradt kóró, csak a munkahely ügyeiről gondolkodik otthon is. December 24-én este 8-kor úgy húztuk el a számítógép elől, mert ott ült, és a következő évi projektterveket írta. A gyerekek is sírnak, hogy az anyjuk - mióta vezető lett - meg sem kérdezi őket, hogy mi van az iskolában. Velem is rideg lett, mert felvett egy vezetői szigort, egy vezetői magatartást, és ezt képtelen itthon levetni. Nem érkezik meg haza soha, mert amikor itthon van, gondolatban akkor is a cég ügyein töpreng, csak a céggel foglalkozik.

Neki saját magán kellene segíteni. Felvett egy férfias szerepet, mert azt hiszi, hogy egy vezetőnek férfiasnak kell lennie. A saját szülei ki vannak rajta akadva.

Én nem ezt az Idát ismertem meg. Az az Ida, akit én megismertem, mindenre és mindenkire odafigyelt, kedves, odaadó, előzékeny volt. A mostani Ida katonás, kemény, megkérgesedett szívű. A kisebbik lányunk azt mondta: "Anyát már két éve sem mosolyogni, sem nevetni nem láttam. Mi lett vele? A régi anyát akarom visszakapni." Ezt Ida is hallotta. Azt mondta, egy vezető komoly és felelősségteljes, nem nevetgélhet és nem érzelmeskedhet. A vezetőnek minden érzelmet ki kell zárnia az életéből. Ő így gondolja. Hogy győzzem meg arról, hogy helytelenül gondolkodik?

2021. febr. 1. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem is valo oda. Remeljük leváltják és visszater.


Nem katonasdit kell jatszani egy vezetőnek. Az messze nem vezetés..

2021. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de egy vezető otthon sem tudja letenni a munkahelyi gondokat, mindig előre kell gondolkozni. Soha nincs megállás, még hétvégén sem. Nincs igazi szabadság, nincs igazi hétvége, semmi. Tudom, mert én is az vagyok 4 éve.

Én boldog lennék, ha nem kellett volna elvállalnom ezt a pozíciót. Boldog lettem volna, ha a férjemre bízhattam volna az anyagi gondjaink megoldását és megmaradhattam volna nőnek. Katonás nem lettem, vagy csak nem veszem észre...Van bennem egy határozottság vagy önfejűség, ez tény, a sok bizonytalanság ellenére is. Tudom, hogy megváltoztam.

Szerettem volna olyan férfit magam mellé, aki mellett megőrizhettem volna azt a luxust, hogy csak nő és anya maradjak.

2021. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!