Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fura lesz így házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lesz így házasodni?

Figyelt kérdés
Mondták hogy sokan gyorsitanák házvétel és hitel miatt a házasodást,na mi is igy vagyunk :) anyakönyvezetőnél csak aláírjuk és két barátunk lesz ott mint tanu.pár kérdés: ugy írja mindkét fèl részéről kell egy tanu. Most akkor muszály rokonnak lenni? Vagy barátok is lehetnek? Melyik kézre húzzuk a gyűrűt,és férfinak is kell gyűrű? Kiére húzzák elsőbb? Bal oldalon illik állnom nőként vagy jobb? Ha csak papir aláírás és csak a tanuk vannak,akkor csak alkalmi ruhába legyünk vagy igy is felszoktak öltözni ( öltöny,menyasszonyu ruha?) Fotózni szoktak bent? Ismerősők csak kìvül fotoztak ugy láttam. Pont ugy jön ki hogy február közepén már házasok leszünk,ha pont valentinnapkor állitanám át a nevem fb- on és lenne esküvői fotó az hülyén jönne ki,ciki lenne vagy pont jó? Köszönöm
2021. jan. 23. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy felnőtt vagy, hogy idegenektől vársz ezekre választ? 😳
2021. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogjuk beszélni a kérdéseket ott is és időpontot kérni,csak akik már házasodtak,csak tanukkal,tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2021. jan. 23. 14:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is 2 tanús volt.

-Senkit nem érdekel miben mész. Az anyakönyvezető nyílván szépen felöltözik, mert hivatalból kell, de nagybátyámék pl. famerba mentek be esküdni.


-Tanú bárki lehet. Valahol előre kell egyeztetni a személyt, valahol ott kérik el az okmányait, de kb. egy utcáról berángatott ember is lehet.


- Nincs nagyon jelentősége ki hol áll. Az eskű szövege kijelőli, hogy ki gyűrűz elsőnek. (általában a férfi)


-Fotózni lehet bennt, ha akartok.


- Nem tudom, ilyen faces dolgok nálam a tojjok rá kategória.

2021. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Tanú bárki lehet, csak legyen nála a személyije.

Ha csak két tanús esküvőt akarsz, teljesen mindegy a ruha.

Fotózni lehet bent is, bár két tanúsat szerintem nem érdemes. Ez az én véleményem legalábbis.

Az meg hogy pont valentin napon állítod át a neved Facebookon, már ne is haragudj de ezen felröhögtem.

2021. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bementek időpontot kérni, megbeszélni a részleteket, előre lepapírozni a dolgokat és ott mindent elmondanak, kérdezhettek is. Tanú bárki lehet, személyi kell hozzá. Abban mész amiben akarsz, ha menyasszonyi akkor az, ha sima alkalmi, akkor abban. A te napod is, te érzed miben éreznéd jól magad. Kell két gyűrű persze, de hány éves vagy hogy ilyen kb alap dolgot kérdezel?
2021. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk ket baratunk volt a tanu, csinos polgari oltozetben volt mindenki. Ebedelni beultunk negyen, pezsgoztunk, ez volt az unneples. Meghitt, szep volt, pedig papirmunkanak szantuk. Es igy nem kellett sertodestol sem tartani, se bonyodalmaktol. Kulfoldon elek, az en reszemrol ugyis csak egy rokont szerettem volna. Baratoknak meg draga utazas lett volna.

Melyik kez, mi, hogy, nezz utana Google-on. Nekunk az anyakonyvi hivatali ket holgy mindent mondott, egyertelmuve tett.

2021. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem a valentinnapot mert pont ugy jön ki,és válaszok érdekelnek,hogy te mit tennél,más időt választanál inkább? igen ha nincs vendégkör elég fura menyasszonyi ruhába lenni ezért kérdem aki igy házasodott miben volt? Mik a tapasztalatok?még annyi hogy a gyűrűmet lefotoztam,rágraviroztattam a férjem nevét régebben.ha ez látszik a fotón az kedves gesztusnak hat,vagy azt fogják hinni,hogy a férjem egoista? :p kérem aki igy esküdött,az is írjon. Igen felnőtt vagyok 10 éve együtt vagyunk,de sose hittük hogy házasodunk. Baj ha férj csak bizsugyürűt kap? Mert ilyen hirtelen nem tudunk most venni aranyat.
2021. jan. 23. 17:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz éve vagytok együtt, akkor születésedkor jöttetek össze. 😐
2021. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, komolyan. Senkit nem fog érdekelni, hogy milyen a gyűrű, mi van bele gravírozva, milyen a ruha és hogy mikor állítod át a neved meg a kapcsolati státuszod a közösségi médiában. De ha ilyeneken pörögsz, akkor lehet várni kéne még 10 évet azzal az esküvővel.
2021. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A gravírt rajtatok kívűl senki nem vizslatja. Sőt ma már lehet gyűrű nélkül esküdni. Ha visztek rá rakják egy tálcára de senki nem fogja nézegetni.
2021. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!