Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűn lenne így a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn lenne így a megcsalás?

Figyelt kérdés

Férjem egy éve hozzám se nyúlt. Biztosra tudom, hogy szeretője van. Egy fiatal, 20 éves lány. Férjem 42 éves. Én most leszek 30. Szerintem csinos vagyok, nem hanyagolom el magam, mindig is szerettem szépen öltözködni, az alakomra is odafigyelek, néha följön 2-3 kiló, de leadom. Válni nem akar, mert tagja a Hit gyülekezetének, és ott rossz szemmel néznék. Mindig kérdem tőle, és a szeretőt nem nézik rossz szemmel? Ilyenkor mindig agresszívan válaszol, hogy nem tudok semmit, és elkezd sértegetni, hogy én vagyok az oka, hogy megromlott a házasságunk. Biztos én is hibás vagyok, mert egy házassághoz két ember kell, de én próbáltam menteni a helyzetet. Vettem fehérneműket, hogy földobjam a házaséletünket, a kedvére tettem mindig, amikor csak akarta, főztem rá, tisztán tartottam a lakást. Ha beszélni próbáltam vele, elhajtott, ha a gondjaimat próbáltam elmondani neki, elzárkózott, nem mutatott semmi befogadó készséget. Most már nem is titkolja, hogy szeretője van, eleinte legalább próbált kamu indokokat kitalálni, hogy hol volt. De ha megyünk a gyülekezetbe, ott el kell játszanunk, milyen boldog pár vagyunk, agyon dicsér, persze ott ő a minta férj. Facebookra is rakta föl a nyaralós képeinket, csak azt senki nem tudta, hogy a nyaralás többi részét kb. külön töltöttük. De hát ugye a látszat kell... Az alkohol lett a vigaszom. Nincs olyan este, hogy ne innék. Ekkor is engem szól le, hogy milyen undorító vagyok. De ő tett ilyenné!!!!

Ősszel úgy döntöttem elmegyek dolgozni. Mióta összeházasodtunk, nem dolgoztam, úgy egyeztünk meg, hogy otthon maradok háztartást vezetni, persze akkor még gyerek is tervben volt, stb. Viszont már nem bírtam otthon tovább, egy irodában sikerült elhelyezkednem adminisztrátorként. Ott megismerkedtem egy kollégával, eleinte csak barátságnak indult, ő volt az első akinek meséltem a megromlott házasságomról. Aztán karácsonykor volt egy nem túl nagy céges összejövetel, és ott majdnem csókolóztunk. Én hátráltam ki, a férjem miatt. Viszont nagyon jól esik az a gyengédség, amit tőle kapok, nem is tudom mikor figyeltek rám ennyire utoljára, jó, hogy tudok beszélgetni valakivel, megnevett, és hát én is nő vagyok, vannak szexuális igényeim. Mennyire lenne elítélendő, ha összejönnék vele? Tudom, hogy egy válás miatt, akár ki is tilthatnának a gyülekezetből, ami engem annyira nem érdekel, de a férjem emiatt nem akar válni. Persze ő sokkal jobban függ tőlük, az állását és a házát is nekik köszönheti, amit mind kockáztatna egy válással. Nem tudom mit tegyek, de nagyon boldogtalan vagyok, ez így nem élet. Ti mit csinálnátok?


2021. jan. 24. 16:52
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
94%

4. sorig olvastam, ott elpattant bennem valami :D


Én elválnék, tennék magasra holmi gyülekezetre (hamár te nem vagy szektás).

2021. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Tedd meg, lépj le és válj. Még fiatal vagy és semmi vesztenivalód. Saját érdeked boldogságod tartsd szemelőtt. Ha már a férjed szarik rád és megaláz.
2021. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Csald meg, aztán dobd ki.
2021. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Mi a fenének vagy te ebben a házasságban? Mi múlik rajta neked? Ha mondasz értelmes indokot, elfogadom, én a gyerek és anyagiak miatt nem tudok még válni, egyrészt mert mindkettőnkhöz egyformán kötődik, másrészt mert mindkettőnket anyagilag padlóra tenne a válás. Neked mik az indokaid? A férjed lakhatását félted? Vagy a tiéd is ezen múlik.

Az ilyen sztorikban nem az a megcsalás, hogy azzal vagy, akit szeretsz, hanem az, hogy azzal vagy, akit (már) nem!!!

2021. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
ui: Karizmatikus gyülekezetbe jártam 7 évig, túl sok újat nem tudsz mondani, mondjuk a Hit gyüli pont nem érdekelt. (4-es vagyok)
2021. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Ejj de szar az élet. Hozzámentél a gazdag tíz-/százmilliomoshoz, aki mellett dolgozni sem kellett, elvitt nyaralni, semmire nem volt gondod, stb.
2021. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6 Látom sikerült a lényeget megérteni...
2021. jan. 24. 17:35
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
El persze nem válnál, mert a kényelmes élet amit biztosít azért kell. Nevetséges vagy.
2021. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen mint te megérdemled a sorsod
2021. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
En is csak bele bele olvastam, rossz meg olvasni is. Válj el a francba egy ilyen embertől. De első lépésnek hagyj fel a szinjatekkal az előtt a szekta előtt vagy mi az, és simán mond el a külvilág ak, hogy csal a férjed és nem vagy boldog. Ne falazz neki. Válj el és keress egy pasit aki szeret. Akár a kolegaddal. Meg csalni ilyenek után még azt hiszem zöld utad van neked a kollégával hol érezni magad.
2021. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!