Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségkent vágyom a szexis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségkent vágyom a szexis feherneműre, az újdonsagokra a szexben.A férjemnek ezek nem bírnak nagy jelentőséggel.Hogy jelezzem neki hogy ezek fontosak? Másnak volt ilyen a házassagaban? Emiatt nőkent keresett mást aki ebben partner volt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak az esküvő előtt derült ki? Házasság előtt nem éltetek nemi életet?
2021. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előtt = után
2021. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Felesáégként, ha te szeretnéd, akkor nyugodtan hordhatsz ilyent, de az, hogy a párod ettől nem indul be, azzal valószínűleg nem tudsz mit tenni. Egyébként sok férfit nem annyira hoz tűzbe, egy szexisebb fehérnemű, főleg ha tudja mi van alatta. De azt nem értem, hogy a változatosabb szexen kívül, ezek a ruhadarabok számodra miért annyira fontosak. Párodnak akarsz tetszeni nem? Valószínűleg neki elég ha csinos vagy mindig.
2021. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De éltünk nemi életet.A kérdés arra vonatkozott h.ilyen helyzetet más hogy old meg? Egyébként 11 éve házasok vagyunk és előtte már 4 évvel ismertük egymást
2021. jan. 26. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

De most mi a kérdés?

Én is szexisnek érzem magam egy szép fehérneműben, de a páromat szinte teljesen hidegen hagyja, mert neki inkább az tetszik, hogy mi NINCS rajtam. Vedd fel őket ha akarod, de nem tudod a férjedre kényszeríteni, hogy tetsszen neki a fehérnemű.

A változatosságot meg kerek perec meg kell mondani. "Józsi, unom már, hogy csak misszionáriusban szexelünk évek óta. Változatosságra vágyom."

Vagy cselekszel és mikor oda kerül a sor, akkor annyit mondasz: "Józsi, most kutyában csináljuk".

2021. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Bármilyen furcsa a nők öltözködési mániája, legyen szó akármilyen ruhadarabról, a férfiakat nem igazán érdekli. Minket az foglalkoztat, hogy mikor kerül már le rólatok minden, nem az, hogy-hogy áll egy-egy melltartó...
2021. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
sehogy,a férjed 11 év után rádunt.
2021. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszönom kedves szavaidat utolsó, nem unt rám a férjem.Én vágyom más dolgokra is, ahogy irtam. A kérdés elsosorban arra vonatkozott más ezt hogyan közli partnerével?
2021. jan. 27. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sok helyen a férfi az aki próbál valami újat csempészni a szexbe, félve, hogy esetleg idővel unalmas lesz a dolog. Nálatok le kell ülni és megbeszélni, vagy azt is megteheted, hogy átveszed az irányító szerepet. Van, hogy a pasi is szeretne újat, csak nem meri felhozni, mert esetleg furán néznél rá.
2021. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszonom, igen a szerepek itt igy alakultak.Beszélünk majd róla
2021. jan. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!