Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet a mosogatásra?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kattintás vadász a kérdés, de ezzel (is) lenne probléma.

6 éve ismerem, 4 éve vagyunk házasok, van egy kisfiunk. Amikor megismertem rendkívül imponalt hogy rendszerető, egyedül vitte a saját háztartását, szebben vasalt mint én pl. Tehát nem kellett nyaggatni hogy tegye a dolgát. Sajnos én tavaly márciusban a covid miatt elvesztettem az állásom és nem találtam mást csak szeptemberben. Eddig ugye én voltam otthon, ezért én is csináltam mindent (lakásban lakunk, nincs kertünk sajnos). Felfedeztem hogy szeretek sütni, fozocskezni stb és ehhez nagyon hozzákényelmesedett. Most hétköznap nem főzök, gyerek oviban eszik, én munkahelyen, ö is megtehetné(spórolnànk is vele), de inkább este fél 6kor nekiáll hagymás babot vagy ilyesmit csinálni. Ezzel nem is lenne probléma, csak nem pakol el maga után. Igazából most szakadt el a cérna H egy hétig konzervàlta a koszos edényeket, evőeszközöket, végül már egy tiszta kanál nem volt(én mindent elmosok magam után). Ha szóltam, akkor majd holnap. Végül én megcsináltam, de ez volt az utolsó. Nem értem mi történt vele.



2021. febr. 12. 12:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Talán eltart téged, ameddig nem dolgozol és úgy gondolja (szerintem jogosan) ha már otthon vagy egész nap és az Ő fizetéséből élsz, hogy ez a minimum, hogy elmosogass.
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem beszéld meg vele. Mondd el, hogy ez egy probélmád szeretnéd megoldani vele. Tudom, hogy sokszor aki dolgozik, teljesen úgy vélekedik mint az első hozzászóló és nagyon sokan lenézik azt aki otthon van. Pedig igenis, a mosogatás, rendrakás, mosás, takarítás, ezek mind rengeteg időt elvesznek, egy folyamatos végetnemérő dolog, és megértem hogy ha te magad után megcsináltad csillog a konyha, rossz úgy reggel kimenni hogy megint áll a mosatlan. Szerintem több elismerés járna minden anyukának, hiszen rendszerint ezt ők csinálják, bármiféle köszönet nélkül.
2021. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező már dolgozik, de ne zavarjon senkit. Munkahelyen eszik.


Beszélj vele. Más út nincs.

2021. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%
Kösd ki az udvarra
2021. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Szövegértés 3 válaszolóból 1-nek van, ez gyönyörű.


Igen, beszélni kell vele, hogy legyen már szíves. Ha akarod, kérdezd meg, nem bánja-e ha ösztönzésképp emlékezteted minden esti főzése után, hogy most van itt az ideje mosogatni (ezt halál komolyan mondom, van aki magától úgysem indul meg, hanem a noszogatás adja meg neki a lökést, mint egy személyi edző).

Azon kívül pedig szorítsd össze a fogadat, és viseld el a mosatlan látványát bármeddig, ne mosogasd el helyette (max azt az 1-1 evőeszközt, ami épp kell neked). Minél tovább áll ott, annál undorítóbb, és neki sem fog tetszeni. Egy idő után vagy rászokik az időben mosogatásra, vagy leszokik a főzésről, csak ne kelljen még egy olyan szőrös penésszel benőtt, vízihulla szagú edényhez hozzányúlnia.

2021. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Mindketten 8 órában dolgozunk. Sőt, én naponta 40 percet tömegközlekedek oda-vissza, amíg ő beül az autóba és hazacsorog 15 perc alatt.


Miért kell ilyen butaságot az írni hogy ő tart el.


Nem tudom hogyan hozzam fel sertodes nélkül. Olyan mufurc mostanában. Ha kérdezem miért, akkor stresszes munka miatt. Nem jár el sehova, néha megiszunk este egy pohár bort csokival és szerintem neki ennyi a kikapcs. Meg a netflix.

2021. febr. 12. 13:10
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megsértődik. Ezek alap dolgok, nem a te dolgod hogy utána is takaríts.
2021. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel, hogy megsértődik e. Mondd meg neki, hogy nem a cselédje vagy, pakoljon el maga után. Komolyan nem értem, hogy miért félnek egyesek egy párkapcsolatban megbeszélni bármit is. Állj ki magadért.
2021. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

El is nézi hogy minuszokban meg kanikulaban te tomegkozelekedsz, mig o beul a kenyelmes, meleg autoba, de jo neki😂😂

Buszmegalloig legalabb kivisz?:D

2021. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

#8

Azért, mert félnek attól, hogy akár 5 percre is egyedül maradjanak. Inkább benyelnek mindent, és várják a csodát, csak a házasság látszólag megmaradjon. Rengeteg buta, önbecsülés nélküli ember van.

2021. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!