Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megszületik a gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszületik a gyerek, mennyire természetes az, hogy a férj elvárja, hogy továbbra is ő legyen az első? Előbb az ő igényei elégüljenek ki (szex), csak utána jöhet a gyerek igénye?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kifejtette, hogy igenis a férj az első, és szerinte jogos, ha a férj elvárja, hogy szülés után azért 3-4 napon belül már legyen szex, legalább az ő részére. És ha hazaérnek a kórházból, amikor elalszik a gyerek, erre sort kell keríteni? Bár akkor a nő már nem az "igazi" mert kijött belőle valami (a férj saját gyereke) és már a nő mellét ez a gyerek szopja. És normális, ha ilyenkor inkább keres magának más nőt a férj.
2021. febr. 14. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embernek normális nő nem szülne. Sőt, össze sem jönne vele. Wtf.
2021. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ismerősöd azt is normálisnak tartja, ha a nő fél éven belül mással szexel, a férfi meg 25 évig perkálja a gyerektartást keményen.
2021. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most felvetem a témát más férfiaknak is, kíváncsi vagyok a véleményekre.
2021. febr. 14. 18:34
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Az nyilván nem normális, hogy rögtön ilyen elvárásai vannak, még a gyermekágy lejárta előtt, szülés után, hullafáradtan, de igen, alapvetően az lenne a normális, hogy első a férj és a feleség, utána a gyerek. A házasságok nagy része ezen szokott elcsúszni, hogy gyerekvállalás után már csak mint szülők funkcionálnak, mint férfi és nő nem. Pedig az lenne az elsődleges.
2021. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
El tudsz képzelni olyan helyzetet, hogy a baba sír, mert éhes, de a férj szexelni akar, ezért addig félreteszik a babát? Aki nem tudja felfogni, hogy felelősséggel tartozik a pici iránt, fontosabb, hogy legyen szex, annak nem való gyerek.
2021. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen ne csináljon gyereket 🤷‍♀️
2021. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

#4: Nem.

Azon bukik el, hogy külön lesz férfi és apa, vagy nő és feleség, és aztán megfeszül, mert nem tud 24 órából 48-at csinálni.

Azért, mert drága társadalmunkban az anyaság valami megvetendő dolog lett, ami a női léttel ellentétes.

Ott tartunk, hogy a gyerekcsinálás és a szex két külön dolog.

Nőként ilyen elvárásokkal kell szembesülni, hogy ugyan még a kórházban vagy 3 nappal szülés után, lehet, hogy épp azon izgulsz, hogy besárgult a baba, lesz-e nagyobb baj, görcsölsz, ömlik a véred, mindened fáj, de te akkor vagy értékes nő, ha mindent leszopsz, ami kicsit is faxnak látszik.

Te jó ég!!

Aki szerint az anyaság nem nőies, az ejtse teherbe a Bélát, aztán hisztizzen neki, mint egy óvodás, mert az a férfias.


Szerintem meg jobb lesz, ha a nők elkezdik megválogatni, hogy kinek szülnek, és nem kell mindenáron rátukmálni magukat valami infantilis görcsre, mert ketyeg a biológiai óra.

2021. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a pasi, aki így gondolja, az ne akarjon gyereket. Megnézem amúgy azt a férfit, aki magabiztos merevedést tud produkálni, miközben mellettük két méterre üvölt torkaszakadtából a gyerekük. És azt a nőt is, aki mindezek mellett még élvezettel alá tud feküdni egy ilyen egomán szadistának.
2021. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
7, Azzal egyetértek, hogy nagyon is nőiés és férfias dolog szülőnek lenni, de amikor már csak anyának és apának szólítják egymást az szülőtársak, és midnig háttérbe szorul a saját kapcsolatuk, az semmiképpen sem egészséges. A gyerek 20 év és kirepül, a házastársad ott marad neked mindig. Igen, ha a gyerek sír, szolgáld ki, nyilvánvaló, de elsődleges midnig a férjem lesz, őt szeretem szerelemmel. 5-ös, nem hagyom félbe a szexet, mert elkezd sírni a gyerek. És a szót sem folytom a férjembe, ha valamit éppen mesél, de megszólal a gyerek.
2021. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
"nem hagyom félbe a szexet, mert elkezd sírni a gyerek." csak pusztán kíváncsiságból, mindenféle rossz szándék nélkül kérdezem, hogy azt hogy? Én is imádom a férjem meg ő az elsődleges társam, de ha meghallom a babasírást, nekem valahogy egyből elszáll a hangulat. Később folytathatjuk, de addig nem tudok nyugodtan lenni, amíg az üvöltést hallom, engem az baromira irritál. Most nem ősanyaságból vagy valami, hanem tényleg zavar, ha sír a gyerek. Ez hogyhogy nálatok nem para akció közben?
2021. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!