Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem játszik nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem játszik nyílt lapokkal a férjem az anyagiakat illetően?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, külön kasszán voltunk eddig teljesen.

Jóval kevesebbet keresek, mégis mindenen ő filléreskedik, pl. parkolójegy, tintapatron nyomtatáshoz, fűtés-melegvíz használat és hasonló dolgok, de persze a cigarettára nem sajnálja. Közben vett egy autót, amivel villoghat, persze azt mondja, nekem ahhoz semmi közöm kb.

Semmit nem tudok a pénzügyeiről, ő igen az enyémről. Nagy dolgokban gondolkodik, hogy lakás külföldön vagy ház itthon, de mikor mondom, üljünk le és beszéljük meg, hogy tudnánk elérni mindezt, valahogy elodázza, a végén meg nagy veszekedéssé fajul, hogy én mit képzelek, ő hitelt vesz majd fel, én meg azt élvezem. Erről pedig szó sem volt.

Egy éve az egyik legjobb barátja elszólta magát, hogy a férjem kezességet vállalt valami családtagért. Mikor rákérdeztem, mondta, hogy az a családtag fizeti a hitelét rendesen.

Közben a gyerektémát is erőlteti, de nem mondja meg, mennyi félretett pénze van, hogy tudjunk ezzel is számolni. Pedig ha én nem tudok dolgozni fél évig, valamiből élnünk is kellene ugye.

Kezdem úgy érezni, a fizetésével kapcsolatban is hazudik. Hiszen ha valaki közel €5000 keres, mégis min aggodalmaskodik?!

Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. febr. 27. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó nagy hülye vagy, ha te ezt hívod házasságnak. Gyereket ne vállalj, hátha öröklődik. Szívesen!
2021. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Csak egy kérdésem van:


Szerinted ez normális?

2021. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem az! Ez a házasságkötés óta van így.
2021. febr. 27. 19:42
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert a pasi okos! Nem akarja, hogy levedd.


De...nem úgy van, hogy a nőknek nem számít a pasi pénze?

2021. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

“levedd”

Tipikus proli szöveg, bocsi.

2021. febr. 27. 20:09
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

5.-re, a kérdezőnek.


Proli wok, oszt? A lényegét nézed a kérdésemnek, félti tűled a pízit!


De neked meg csak a pénze számít? Ha minimálbéres lenne, akkor dobnád?

2021. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted mit ér az a házasság, ahol a férjed úgy kezel, mint egy kis random gold diggert, aki csak a pénzére utazik?

Szerinted szeret? Bízik benned?

Legfeljebb tenyészkancának kellesz. Utána nevelheted a gyerekét, akinek mindent te vehetsz meg. Közben izgulhatsz, hogy milyen kezességet vagy hitelt vállal be, amit tőled is vonni fognak, ugyanis házasság kötés után az is közös.

2021. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem troll kérdés vagy a kérdező ennyire dinnye. 5000 euró körül (persze forintban, Magyarországon még a forint a fizető eszköz, csak mellékesen) a top cégek menedzserei keresnek. Ja bocs nyilván az ominózus férj 26 éves informatikus/mérnök ahogy a gykn mindenki már jelentgetni sincs kedvem az ilyet (azért megteszem)
2021. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ausztriában élünk, azért nem írtam, mert nem ez a lényeg.
2021. febr. 27. 21:22
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Napi kamukérdésünket olvashatták.
2021. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!