Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férjem így viselkedik?

Figyelt kérdés
Régebben is voltak furcsa, enyhén dühkitörés jellegű megnyilvánulásai, de nem voltak vészesek, inkább csak gyorsan felkapta a vizet hülyeségeken... Úgy voltam vele, hogy mindenkinek vannak hibái, és ez olyan, amivel együtt lehet élni. De mióta megvan a babánk, úgy érzem, rosszabb a helyzet. Ugyanígy egy kis apróság miatt elkezd velem csúnyán beszélni (pl. hogy nem akarok másnap főzni és mondom, hogy rendeljünk kaját), nagy volt, hogy falhoz vágott egy párnát dühében, ilyesmik. És ez nekem nyilván szarul esik. Van, hogy elsírom magam, akkor meg megkapom, hogy miattam sír a gyerek, mert itt drámázok. De ilyen mondjuk hetente egyszer van, azon kívül mindig kedves, segítőkész meg minden. Viszont ez tényleg nem jó a babának, hogy ilyenkor feszültség van és ideges vagyok. Emiatt folyton bűntudatom van. Mit gondoltok, hogyan lehet ezt kezelni? Vagy mi lehet egyáltalán az oka?
2021. márc. 2. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy, hogy mi az oka, a párnacsapkodás csak teszt, hogy meddig mehet el nálad. Lesz ez még durvább is.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A férjed nem bírja egészségesen kezelni a stresszt. Próbáld vele nyugodt hangulatában megbeszélni miért baj ez.
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok, ha valaki felidegesít, nem "tesztelgetek" senkit, ezek indulatkezelési problémák. Nekem pszichológust javasoltak
2021. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nem csak a falhoz, a férjemhez is vágtam pár puha dolgot. Indulatos vagyok. Ez biztos azt jelenti hogy legközelebb agyonverem, persze..
2021. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látok rá esélyt, hogy ő pszichológushoz forduljon. Igen, valóban indulatkezelési problémái lehetnek, ezen szakember nélkül vajon hogyan lehet javítani? Mert tudja ő utólag, hogy nem kellett volna, ezt nem kell neki magyarázni, de mégis újra megtörténik.
2021. márc. 2. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok.

Hááát... szerintem nehéz az embernek magától helyrehozni ezt.

2021. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Fontos lenne tudni, hogy mióta kezdődtek ezek a “csapkodások”?

#1-nek van igaza sajnos, tesztel.

Nagyon figyelj:

Én pont emiatt fogok elválni a férjemtől (már sikerült eljönnöm onnan), mert kuka töréssel kezdődött, majd megszorította a kezemet, rá x hétre belerúgott az oldalamba, aztán a lábamba, az haematoma-t okozott, majd következett a fejem, a sajátját direkt beleütötte az enyémbe ... mert “ideges” volt, pusztán azért ...

Neked meddig éri meg?!

2021. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiírtad...
2021. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az biztos nem én voltam...
2021. márc. 7. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de el fog jonni az ido mikor teged vag a falhoz
2021. márc. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!