Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mond nekem ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyeneket a férjem?

Figyelt kérdés
Reggel kicsit össze szólalkoztunk. Most megint az a baja, hogy nem volt szex egy ideje. Közölte, hogy én egy senki vagyok, akinek egy önálló gondolata nincs, mindig azt csinálja, amit a főnöke mond neki. Otthon is hogy néz ki a lakás, ott sincs semmi csinálva. Több éve könyörögtem, fessük ki a lakást, neki soha nem jó semmi időpont. Szóval én csak egy droid vagyok, aki nem tud önállóan gondolkodni és aki sehova nem fejlődik. Igaz, elvégeztem egy egyetemet munka mellett, a munkahelyemen számítanak rám, fontos munkát végzek és szeretem is csinálni. A gyereket kihúztam a gödörből, egyedül jártam utána, hogy mi a baja és mi rá a gyógymód. De semmi nem elég és semmi nem jó, amit csinálok. És ilyen beszólogatás után nekem vidáman le kellene vele feküdnöm, mert ezt ő megérdemli.
2021. márc. 3. 08:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha nincs szex, akkor semmi se jó...
2021. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Hááát, amiért vele vagy végül is igaza van.
2021. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De ha nincs kedvem hozzá? Mindig az jár az eszemben, hogy kevés vagyok neki, hogy másra vágyik, nem rám, csak nem félre lépni, meg lusta is mást keresni, így ha ló nincs alapon én is jó vagyok.
2021. márc. 3. 09:02
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért nincs hozzá kedved? Kívánod egyáltalán szexuálisan? Vezesd rá, hogy hogyan izgasson fel. Simogasson, csókolgasson stb. Te is kezdeményezhetnél. Mindenkinek szüksége van szeretkezésre. Gondold át mi miatt nem megy vele.
2021. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazságtalanul b...ogat. A valós (mögöttes) ok nyilván az, hogy nincs szex.

Ezzel csak az a baj, hogy ezek öngerjesztő folyamatok. Nincs szex, mert így viselkedik veled. Ő meg egyre frusztráltabb, mert elutasítod, és egyre többször veszekszik veled.

Valahogy meg kell törnötök ezt a folyamatot, mert így végképp megromlik a házasságotok.


Értem, hogy aki bánt, azt nem kívánod, de egyet jól jegyezz meg!

A szex soha nem lehet a jutalmazás vagy a büntetés eszköze.

2021. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem büntetés a szex. De ha egyszerűen nem kívánom.
2021. márc. 3. 09:16
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
A férjed sokkal frusztráltabb, hogy nem szexeltek. Vagy alapból is ilyeneket szokott mondani?
2021. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha a kedve szerinti mennyiségű szex van, akkor kicsit normálisabb. De ő naponta akarná, de legalábbis kétnaponta. Nekem havi 1-2 bőven elég lenne. És az állandó piszkálás, hogy csak kapd be, csak sz...j le, kikészít. Mintha kötelező lenne. Mindegy, hogy fáj valamim, nem érzem jól magam. Kértem, hogy valami újdonság legyen. Ez nála abban kimerül, hogy max kocsival kimegyünk a határba és ott lecumizom.
2021. márc. 3. 09:34
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez túl nagy különbség az igényekben. Eddig milyen gyakran volt szex? Máskor is volt már ilyen, hogy egy ideig semmi?
2021. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Önző egy férfi. A saját igényei fontosabbak mint, hogy mind ketten élvezzétek. Ha te lecummantod, ő meg csak élvezkedik, abban neked nincs sok örömöd. Mondd meg neki, hogy ennek oda-vissza kell működni! Ha szeretne veled orál szexet vagy bàrmilyen jellegű szexuális együttlétet akkor viszonozza! Ha megerőltetné picit magát, rendbe jönnétek egyhamar. Csak te is közöld ezeket vele. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát! :)
2021. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!