Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy a férjem 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem 4 év után adott egy lakást a volt feleségének?

Figyelt kérdés

4 éve leszünk házasok.

Sok minden van, ami nem tetszik és ez miatt elhidegülök lassan a férjemtől.


Úgy mentem hozzá, hogy van egy gyereke. Lett nekünk is egy közös gyerekünk.

Az ő gyerke 2,5 éves volt amikor hozzá mentem még pellenkás gyermek.

Most ez a gyerek 6,5 éves megkezdte az első osztályt.


A gyerek annya 4 évig elméletileg tanult mert 18 évesen lett terhes nem tudta elkezdeni a fősulit .


A gyerek annya 2 évig nem látogatta meg a gyereket egyáltalán.

3. évben két hetente vasárnaponként felbukkant , reggel ki raktok a gyereket volt nőnek egy plázában, majd este felvettük a gyereket.

A mi házukban volt egy segítő nő aki elláta, a házvezetést segített nekem főzni és mindenben, ezért meglett fizetve persze...


A nő akkor bukkant fel , mikor az én fiam olyan 6-7 hónapos lehetett.

Küldetett nekem a volt -feleség az ő gyerekével egy ajándékot amit az én fiamnak szánt.

Érdes volt a csomagolás az ajándékot nehezen buntottam ki, sípolós nyuszis répa volt becsomagolva, ami felfele állítva egy nyuszis vibrátorra hasonlított.


A férjem kinevetett, hogy túl gondolom jó mindegy ki dobtam a kukába.

Ezek után két hétente vasárnapokként picike minike apró játékokat vett, amit az én 7 hónapos fiam siman letudott vola az nyelni.

Ebből a volt feleség rendszert csinált mindig picike apró veszélyes játékokat küldött vasárnapokként, amiből mindig elegem lett, és mindent ment kukákba!!!

Ettől függetlenül mindenfajta játék megtalálható az otthonukban, és én is mindig legújjabb játékokat vettem meg mindkettő gyerek részére.


De volt feleség és párom gyerke mindig sírt amiért ezek veszélyes ajándékok a kukába kerültek.

Tudta a párom is ,hogy ezek veszélyesek ennek ellenére mégsem adott nekem igazat, hogy ezek az aprósások azért vannak, hogy az én fiam lenyeljen.

Küldtem egy levelet a volt feleségének miden egyes apró játék a kukába köt ki és elegem van ebből az egészből.

A fiam 9-10 hónapos és felszereltünk az emelet lépcsőre egy ajtót, hogy le ne essen a gyerekem a lépcsőn.

A volt feleség megjelent vasárnap és felbiztatta az ő gyerekét, hogy az ajtót mindig hagyja nyitva.

Ebből is egy rendszer lett, és képtelen voltam érte a párom gyerekét lecseszni. A segítőm mindig mindig ellenőrizte és zárta ezt a biztonsági ajtót, de a párom gyereke azért is mindig nyitva hagyta .


Ebből eldurvolt a helyzet és elegem lett kezdtem tiszteletlenül beszélni a párommal mert mindig bennem látta a hibát, hogy én mostoha anya vagyok, lecseszem az gyerekét.

Ebből jött a baj, szóba hoztam, hogy jó akkor 2 évig az ő volt -felesége nem jött látogatni a gyereket most csak két hetente vasárnap, akkor a nevelésből vegye ki a volt feleség is a részét.


Na ő erre bepipult ha nem bírom a gyereket, akkor minek mentem hozzá stb.

Jó belenyugodtam a helyzetbe mindenre oda figyeltem. A barátnőim instagramjábol bekövettem a feleségét, akinek sztorijaiból kiderült, hogy kicsapongló bulizós rib..., aki felcsináltta magát a férjem vagyonáért.

A nőről mindig láttam mindent ,ahogy megosztotta magát diszkókban, és ahogy piál ezeket mind lefotóztam, hogy legyen meg.


A párom sokszor vágta a fekemhez, hogy én csak a babámmal vagyok elfoglalva a másik gyerek nekem nem fontos.

A másik gyerek mindennek az ellenkezőjét csinálta, amikor a fimat altattam mindig felkiabálta. A segítőmnek 3 év után elege lett a gyerekből és elment, nem akart tovább nállunk dolgozni, mert sok vita lett a házunkban a gyerekekből.

A párom többször hangoztatta, hogy gyereke nem fog így rendesen fejlődni, én pedig mondtam akkor adja oda az igazi annyának nevelje ő gyereket. Ha tudott bulizni és 2 évig nem érdekelte a saját fattya, akkor engem mit érdekeljen??


A probléma ott kezdődött, hogy párom társasházakat épít, és volt féleség csak úgy hajlandó a saját gyerekét nevelni, ha az iditoa férjem add neki egy új építésű lakást, amiért nem kellet szenvednie.

Ez engem zarvat, és többször kértem , hogy egy ilyen nőnek aki nem hordta oviba a gyerekét, nem volt mellette négy évig ne adjon már neki egy lakást, vagy legalább írassa a gyerek nevére, vagy maradjon az ő névén és éljen benne a volt feleség.

Nem ez így nem volt jó a volt feleség nevére íratta a lakást.

Elegem lett az egészből nyugodtságot akartam, elmentem a szüleimre vidékre nyáron nyaralni ott töltöttem 3 hetet, és mivel követem a nőt instagramon mit látnak szemeim? Együtt nyaralnak hármasban, amiről én nem tudtam, na ebből megint lett egy csúnya veszekedés, hogy a kurv... feje 2 évig még látogatni se jött az idióta párom pedig viszi szép helyekre nyaralni .



Sem a lakás adása 4 év után nem tartam normálisnak, sem a közös nyaralást.

És amitől végleg kikészültem az az, hogy a párom telefonját nyitva hagyta nem kérte a jelszót 4 év után most először beleolvastam az üzetébe és volt feléségét báránykámnak, kedvesemnek becézi, az sejtésem hogy ők összejárnak, összejártak és én erről nem tudtam mert a gyerek neveléssel vagyok elfoglalva. Közös nyaralós előtte sosem volt....


Úgy érzem ki vagyok használva, lelkem össze van törve,... :( volt olyan, hogy a lassan 4 év házasság alatt megütött , de ez minden pofonnál jobban fáj.



Normális ez a egész ti, ki lépnetek egy ilyen házasságból, mert én inkább élék szerényebben, mint egy ilyen lélek ölő házasságban, de -félék hogy többiek és a családom mit fog gondolni, mert ők régi módiak a szégyennek tartják a válást. De én már nem bírom ezeket tovább úgy érzem összeroppanok.


2021. márc. 3. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Saját érdekedben lépj le, mihamarabb.
2021. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte leszek. Durván.

Ilyen az, amikor valaki olyat választ akinek már van egy kölyke, és köze van exanyucihoz is. Kár volt ebbe neked is gyereket szülni.

A lakáshoz semmi közöd, azt a te beleegyezésed nélkül is odaadhatta volna akárkinek. Ugye azt is vágod, hogy most te leszel a exfeleség a pasi új nőjéhez képest!?! 😂 Kapod te is szépen a gyerektartást, ha szerencséd van te is kihisztizel egy lakást és kész. Az egész történt zagyvaság volt apróságokra kihegyezve. Az élet nagy tanulsága ismét az, hogy nem szabad olyannal kezdeni akinek már kölyke van, pláne nem szülni oda még egyet. Mit csinálj? Ha nincs gyomrod az "építési vállalkozó" férjecskédhez akkor elválsz és kész. Ha exanyuci árnyékában akarsz élni a mostohagyerekkel kézenfogva akkor maradsz... gondolom van az a pénz. Ez is olyan világos mint a nap, nem értem min kell gondolkodni. Igen, szar lesz pénz nélkül egy gyerekkel a semmire megint... de előbb kellett volna gondolkodni.

2021. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a pénz a családomat jobban... egy válás felveztése és megélése kemény dió.

És még mindig az van, hogy szégyen a válás...


De igaz az ember fiatalon tanult a legtöbbet. De ennek ellenére örülök, hogy van egy egészséges gyermekem, aki az életem értelme.

2021. márc. 3. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Sehol nincs az, hogy szégyen a válás. Kivéve, ha durván vallásos csádban élsz.

Általában befogom a szám, ha undok akarok lenni, de most nem bírom: egy gazdag vállalkozó pasinak egy ilyen írástudatlan, buta nője van? A házvezetőnő bezzeg jó volt.

2021. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megdöbbent, hogyan élnek emberek.
2021. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan úgy írod, mintha a ti gyereketek nem lenne az övé. Nem tudom, hogy ő ezt így is kommunikálja le, hogy így látszik, de ha igen akkor bajok vannak. Bár mondjuk az egésszel baj van, csak ez tűnt ki.
2021. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés már volt. A kérdezőnek sajna kicsit sok lett ebből az életből, ami valamennyire érthető. Segítség kell és pihenés.
2021. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idős vagy te a nő meg a ferjed ?


Hat erre nem mondok semmit..

2021. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
annya=anyja! Te is csak szülsz ész nélkül, de írni az nem igazán megy neked.
2021. márc. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Kb. a feléig olvastam, de elég is volt. Panasz, panasz meg panasz. Tudtad mit vállalsz, millió és egy oldal van az interneten, ahol elolvashattad volna, hogy mivel jár egy olyan kapcsolat, ahol a másiknak már van gyereke. Most már te is tudod, mivel: általában egy kavarós ex is jár a csomag mellé.

A párod magasról sz.rik a véleményedre minden téren, ennek ellenére te gyereket szültél ebbe a borzalmas kapcsolatba. Ha a volt feleség ennyire pofátlan, én azt sem hinném el, hogy jelenleg nincs közük egymáshoz.

A legjobb amit tehetnél, az az lenne, hogy elválsz és viszed a gyereket. Ja, de a válás az szégyen. Lábtörlőnek lenni nem az.

2021. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!