Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki lennétek akadva ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lennétek akadva ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem sosem tud normálisan viselkedni ital társaságában. Ha ital van a kezében bármilyen kis vagy nagy összejövetelen akkor iszonyat K.O-ra issza magát. Mindig keresi a "bulikat", hogy mikor tud inni egy nagyot. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor vette figyelembe a kérésemet, hogy ne igya magát segg részegre a 12év alatt. Úgy csinál felnőtt fejjel mint egy 16 a éves aki most talált rá az alkoholra.

A kaput az a most éjszaka tette be. Névnapot ünnepeltünk, pár közeli családtag jött át hozzánk, természetesen a férjem most sem bírt magával, nagyon berugott. A névnapozás után alig bírtam bekönyörögni az ágyba hogy feküdjön le. 1 óra előtt nem sokkal arra ébredtem, hogy a férjem aki mellettem fekszik az ágyban egyszerre fosta és hányta össze magát és az ágyunkat. A látványtól legszívesebben sírtam volna. Beültettem a férjemet a kádba mert gyalázatos állapotban volt. Amíg fürdött addig letakarítottam az ágyat, beraktam a cuccokat a mosógépbe. A férjem csak ült a kádban és bután vigyorgott rám, közben kérdezte, hogy mi van cica. Iszonyat mérges vagyok még mindig. Ti mit tennétek a helyemben? Holnap meg mondom neki, hogy ez volt az utolsó. Nem tűröm tovább, hogy így viselkedjen, választhat, köztünk és a "kis bulikában italozás" között. Viszont már előre látom, hogy meg fog sértődni és nem lehet majd vele beszélni.


2021. márc. 7. 01:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Csókolom! Teccett volna normális férfit választani.

Egyébként simán döntés elé állítani, amit már évekkel ezelőtt meg kellett volna tenni: Válás vagy nem iszik így többet.

2021. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%

Megfog sértődni azon hogy kiakadsz hogy felnőtt fejjel magyarúl beszart?

Azonnal válás.

2021. márc. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Itt nem vele van a baj, hanem veled. Ha lenne egy csepp önbecsülésed, már rég elhagytad volna, de te ehelyett jó cseléd módjára takarítod a mocskát... Ő megváltozni nem fog, te elhagyni nem fogod. Akadj ki, hápogj, sipákolj, az majd biztos segít, nagyon komolyan fog venni. Ja nem...
2021. márc. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Baszki, ez elég kemény. Miért vagy alkoholistával? Ha akkart, már rég megváltozhatott volna. Szerintem lépj le.
2021. márc. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom, ez kemény.

Mondjuk nálunk nem lenne annyi alkohol, amivel így le tudná inni magát, ha hozzánk jönnek koccintani a rokonok, de az nem megoldás, az csak tüneti kezelés.

Egyébként ezen mégis hogy tud megsértődni? Amiért a szemére veted, hogy felnőttként összemocskolja az ágyat??? Minimum szégyellnie kellene magát, nem még neki megsértődni.


Kérdező, hidd el, ezen mindenki ki lenne akadva.

2021. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem ertem, hogy az ilyenhez minek kellett hozzámenni. De tényleg minek?
2021. márc. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
47%

Exem is hasonlo, szerintem valahol alkoholista is de mégsem alkohol függő, de neki is a kikapcsolodás akkor kikapcsolodás ha ital van. Ő olyankor inkább ingerültebb, agresszivebb tipus, és olyanokat csinál hogy le is önti magát az itallal mert tartani sem tudj az üveget, mint valami rossz csöves olyankor ugy néz ki, vörös felpuffadt fej.


Amikor jozan akkor meg normális okos ügyes, extrovert, tökèletes pasi lenne amugy.

Párkapcsolatai mennek tönkre az ital miatt, meg talán ezért is váltogat sűrűn lakhelyeket munkahelyet, mert kidobják mindenhonnan, szoval azért azon a szinten van, hogy kihat az ital az életére, viszont jozanul is elvan, nem fizikailag függő, hanem szerintem pszichésen.


És mivel mindigvelcseszi az életét, legutobb is maga alatt volt és ivott, és sokat beszèltem neki hogy kaparja már össze magát olyan mint egy csöves, miközben meg egy valodi jo pasi lenne!, meg egy nőnek sem fog ez kelleni igy, sőt, én is szégyellem magam vele az utcán is!, másnaptol jozan moat nekiállt ujra edzeni, jol öltözik és valodi értelmes beszélgetèseink vannak igy és tetszik a társasága igy.(össze nem fogok vele jönni ujra meg nem is kellene nincs már köztunk szerelem, csak amolyan több évtizedes "kötelék" gyerekkortol kezdve)


Szoval erős határozott kioktatás(női elutasitás) és az hogy amugy kész férfinek tartom, segitett most nála legalább annyiban, hogy előttem a jobb formáját hozza, és max pár haverral vannak mèg zűrös piás balhés estjei.


De tekintve a nehéz gyerekkorát, és hogy mindig is ilyen volt, gyerekkén is a lógás, bűnözés, fiatalon a drogok pia felé csuszott mindig is, itt a valoság az hogy gyerekkori sérüléseket cipel valojában egy életen át. Gyógyithatatlan.

2021. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

*a mi kapcsolatunk olyan már hogy én szabályosan drukkolok egy egy kapcsolatához ő meg segit ffi tanácsokkal az enyémben.igazábol barátság extrákkal is mehetne,(egyikünknek sincs soha valodi komoly kapcsolata csak amolyan ki tudja mi lesz tipusu bizonytalan párkapcsolatai) csak valahogy az nem jön belőlem, még korábban okés volt, most azota valamiért nem okés nálam.

Valahol amugy en megértem mindig ia hasonlok voltunk annyiban, hogy én sem egy normális életvitelt viszek.

2021. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Ja es neki is volt felesége meg van gyereke.

6.igazábol amugy jo pasik is tudnak lenni, csak ösztönből elcsesznek mindent. Saját maguk alatt vágják a fát es pedig nem akarták vágni.

2021. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
A férjed bizony alkoholista. Hagyd el, mert tönkre fogja tenni az életed. Mondanám, hogy szokjon le a piáról és úgy maradj vele, de az elég kemény menet lenne.
2021. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!