Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek boldog vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek boldog vagy boldogtalan házasságból van több? Mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Boldogtalan. A statisztikákat igencsak rontja a kényszerből együtt maradt párok léte.

Szerintem eleve kevés az átgondolt házasság.

2021. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Boldogbol.
2021. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A saját házasságomból és a környezetemből kiindulva, több a jó házasság szerintem. Igazából 2 helyen tudom, hogy gáz van, a többi család rendben van.
2021. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
65% a válási arány. Szerinted akkor a boldog vagy boldogtalan kapcsolatból van több?
2021. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a langyos házasságból van legtöbb. Utána a rosszból, majd legkevesebb ami valóban boldog házasság.
2021. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én környezetemben: nos úgy áll a helyzet, hogy azok akik nem igazán egymáshoz valók, 1-7 év alatt szét is hullott a házasságuk, elváltak. Akik nem , azok igazán boldogok is, 8-10- egyesek már 13 éve. ( Mi pl 10év házasságnál járunk és boldogok vagyunk:))

32/F, 35/N

2021. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen a boldogtalanból. Egy idő után tök megszokottak lesznek a felek egymásnak, de sokuk már nem tud/akar kilépni, így leélik az életüket a ragyás-gyagyás párjuk mellett.

Ezért jobb az egyedüllét.

2021. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem boldogból. A boldogtalan házasságok egy jó része válással végződik és onnantól nem tekinthető házasságnak. XD
2021. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Boldog vagy boldogtalan egyedülállóból van több? Oké, hogy valakinek langyos a házassága. De mitôl olyan biztos, hogy boldogabb lenne egyedülálló anyaként vagy hétvégi apukaként? Esetleg macskás vénlányként vagy örök agglegényként?

Attól, hogy valaki házasságában nem lángol a szerelem, még lehet egy biztos pont az életében, amely mellett találhat örömet, boldogságot a hobbijában, a gyermekeiben, vagy akármiben. Ez nem ilyen fekete-fehér, hogy a turbékoló házaspár az ideál, az összes többi házasság meg kukába való. Sok ember sokféleképpen éli az életét, ha a résztvevôknek megfelel úgy, kívülállóknak nincs joga ítélkezni.

2021. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A válások száma is elég elkeserítő. De sokkal többen vannak, akik nem válnak el csak szarrá csalják egymást. Boldog kapcsolatban élni nagy luxus.
2021. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!