Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én férjem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én férjem ennyire bunkó???

Figyelt kérdés
Ma nőnap van, a csapból is ez folyik. De ő egy szóval se mondaná, hogy boldog nőnapot, vagy bukjak fel! Tegnap az IKEA-ban voltunk, megláttam egy orchideát, kérdezte, hogy szeretném-e nőnapra, mondtam, hogy igen. A pénztárnál természetesen én fizettem ki a saját virágomat! (sok egyebet is vettem). Állandóan szorongok, ha születésnapom vagy névnapom van, mert tudom, hogy elfelejti és ez nekem rosszul esik. Én persze szívemet-lelkemet kiteszem, amikor valakinek a családból születésnapja, névnapja van. De ő egyszerűen képtelen ünnepelni, köszönteni bárkit is! A saját gyerekeinek se vesz ajándékot soha! Kezd elegem lenni!

2021. márc. 8. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek más a szeretetnyelve. Neki az ajándékozás valószínűleg semmit sem jelent (mint sokaknak másoknak sem), neked viszont nagyon fontos. A gond az, ha nem akarjátok tudomásul venni, a másiknak mi esik jól, mire vágyik. Azért én nem röptetném, ha ez a legnagyobb hibája.
2021. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos,hogy akarattal ilyen. A pasik egyszerűen sokszor figyelmetlenebbek, nem annyira fontosak nekik ezek a dolgok. Ha más tèren normálisan rendes akkor szerintem simán csak figyelmetlenebb. Ha ez tèged zavar üljetek le ès beszèljètek meg.
2021. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

En meg úgy örülnék ha én is meguszhatnám ezeket.

En rühellem az ilyen kényszeres ajándékozásokat. Cserélnünk kéne.

Nálam kb az megy, hogy véletlen pont ilyenek előtt veszünk össze, es üzenetben ki lehet maxolni a dolgokat. Máshogy nem lehet megúszni.

2021. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Az enyém ugyanez,még szülinapi ajándékot se kaptam,bezzeg most,hogy szakítottunk a teraszomon várt egy Valentin napi ajándék csomag.


Szerintem úgy éli meg ezeket a felköszöntéseket,mintha szerelmi vallomást tenne,az meg távol áll tőle,ezért nem szoktam kapni.

2021. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem! Én is ugyanilyen "bunkó" vagyok!


Egyszerűen utálok minden ilyen sallangot, mint nőnap, valentín nap, anyák napja, névnapok, szülinapok.


Még azt is utálom, ha engem valaki felköszönt név vagy szülinapomon.


Egyébként ez a nőnap, meg valentin nap már annyira mesterkélt lett, hogy inkább kínos az egész. Semmi más csak üzlet!


De ettől függetlenül kenyérre lehet kenni! Még hangos szavam sincs se a párommal, se más nőkkel szemben! Bármit kérhet tőlem, igyekszem teljesíteni, és mindenben támogatni.


Csak "ünnepelni" ne kelljen!

2021. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Nő létemre nem értem ezt a kötelezően ajándékozunk témát nőnapra, valentin napra. Nekem egyáltalán nem fontos. Ismerem a férjem, nyilván virággal fog hazatérni, de ha nem így lenne, az sem zavarna, mert ezer más módon is, kimutatja mennyire fontos vagyok neki.
2021. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azért jól esne,mivel én is adok ilyenkor.
2021. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az nagyobb baj hogy gyerek is van és mégsincs közös kassza. Milyen házasság az ilyen? Vagy mi az hogy “te fizetted”? Vagy ha ez csak annyit jelent hogy te adtad a kártyát a pénztárosnak akkor elég gyerekes ezen problémázni.
2021. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ezt eddig is tudtad, akkor minek mentél hozzá?

Ja hogy nektek nem baj ha egy bunkó g*eci, csak helyes fiú legyen.

2021. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
Nőőő
2021. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!