Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a férjetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a férjetek mennyire figyelmes, udvarias veletek? Kabát levétel ha hazaértek, szék kihúzás, ajtóban előreengedés, kocsiajtó nyitása, ilyen klasszikus dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 17:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Most nem kell emancipáció, feminizmus?
2021. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyikben sem jeleskedik,ellenben mikor beteg vagyok behozza nekem pl a gyógyszert vagy a teát. Illetve el nézi az igen költséges hobbimat,mert tudja hogy ez tesz boldoggá.
2021. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket nem is igénylem. Ha idegen helyre megyünk, jobban szeretem, ha ő megy be először. Ha együtt megyünk valahová, akkor általában az én kocsimat használjuk, és vezetek, tehát hülyén venné ki magát, ha kinyitja nekem az ajtót, én meg beülök vezetni.
2021. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, az elején ezeket eljátszotta, utána kiveszett.

Magyarul annyira volt igazi mint a házasságunk ...

2021. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
13 éve vagyunk együtt, a kocsiajtót kinyitja nekem, az ajtóban ha megyünk be kinyitja és előre enged. De ezek nem elvárások, csak úgy jönnek neki :)
2021. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Ezeket pont nem csinálja, hála az égnek. Nekem ezek az elcsépelt "klasszikus" sablonok nem jelentenek figyelmességet, sőt, ennek megfelelően nem is igénylem őket. Személyre szabott, csak egymásnak szóló apró figyelmességek viszont megvannak a kapcsolatunkban.. Nekem ez a szeretetnyelvem, nem húznám sokáig olyan emberrel, akinek ez nem lenne természetes.
2021. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Velem maximalisan de nem kimondottan ikyenekben. Én vezetek igy a kocsiajtót magamnak nyitom. A többi ajtós előreengedés helyzetfüggő nekem jobb ha előre megy. Kabát nem de nem is igenylem. Viszont minden masban nagyon gondoskodó, figyelmes, vigyáz rám, keresi hogy járhat a kedvemben. De ez kölcsönös!
2021. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát a bejárati ajtóban otthon nem enged előre, de pl ha vendégségbe megyünk vagy étterembe, akkor persze. Igazából egyiket sem csinálja a hétköznapokban. De valójában én nem is igénylem. Sokkal többet jelent nekem, hogyha megkérem valamire szívesen megteszi.
2021. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy barátnőm régebben, aki addig nem ment ki az ajtón, amíg ki nem nyitottam neki. Vicces volt, állt az ajtó előtt, és nézte, mint a kutya, ami kikéredzkedik üríteni :) Széket kihúzni? Hány éves vagy, királylány? Párom gyorsan leállítana, ha elkezdenék így viselkedni, ezek már nevetséges dolgok. Egyébként nyilvános helyen a férfi kinyitja az ajtót, ÉS ÁTMEGY rajta, NEM a nő megy előre.
2021. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

#9

Te korunk embere lehetsz, egy szűknacis-bokavillantós pasi.

Férfinek nem neveznélek, bocs.

2021. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!