Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Próbáljam meg vele még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg vele még egyszer? Adják esélyt még egy házasságnak?

Figyelt kérdés

A volt férjem (45) és én (35), 11 éve elváltunk. Van két 15 éves fiunk és egy 12 éves lányunk.

Annak idején nagyon önpusztító életet élt, rengeteget ivott, bulizott, szórta a pénzt és nem akartam hogy a gyermekeim ilyen ember mellett nőjjenek fel. Elváltunk és ő 2 évig eltűnt.

Aztan kiderült hogy különböző terápiákon vett részt. Mára teljesen leszokott a piáról, nyugis életet él és keményen dolgozik.

Az elmúlt 5 évben nagyon közel került hozzánk. A gyerekek igazán megszerették az apjukat és egyre több időt töltöttünk együtt: kirándulni jártunk, vacsorázni, nyaralni stb. És több mint 2 éve mi is közelebb kerültünk egymáshoz.

Teljesen megváltozott, komoly ember lett és immár van felelősségtudata is. Úgy érzem beleszerettem ismét. Eleinte nem akartam beismerni magamnak sem, de egyre többet gondolok rá és alig várom hogy nálunk legyen, ő is. És a hétvégén ünnepeltük a lányom születésnapját, amin persze itt volt és nagyon jól szórakoztunk. Mondtuk, hogy alugyon itt, de kellett menjen a szüleihez és inkább hazament. Amikor pedig búcsúzunk el és kettesben voltunk, szorosan magához ölelt és azt mondta hogy "annyival másabb lehetett volna minden"... Én elsírtam magam, ezért kimentünk az udvarra és sokáig beszélgettünk. Elmondta hogy nagyon hiányzok neki és hogy azért él hogy jobb ember és jobb apa legyen belőle.

Végül még akartam csókolni, de kissé zavarba jöttem és azt sem tudtam hol áll a fejem, ezért inkább adtam neki egy szájrapuszit és elment.

Nem tudom ki ez... Van ilyen? Létezik hogy ilyen időtávlatból újra fellángoljon valami? Vagy csak egy illúzió az egész? Ha úgy alakulna hogy kölcsönösen szeretitek egymást, az én helyemben összeházasodnátok megint vele, vagy megtartanátok inkább továbbra is a tisztes távolságot?

Nekem azóta nem volt senkim, ne is akartam. Neki egy barátnője volt kb 8 éve, de nagyon rövid ideig tartott mert a gyerekek nem szerették a lányt és szakítottak.


Mit javasoltok? Mi ez? 😅



2021. márc. 29. 19:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
A leírás alapján azt gondolom, hogy ez egyike azon "tízezerből egy" eseteknek, ahol érdemes fontolóra venni az újrakezdést, ha mindketten ezt szeretnétek.
2021. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Szoval eltrógerkedte a házasságàt, nője is volt, aztán beédesgeti magát, mintha mi sem történt volna, és még te pitizel hogy d.gjon meg.


Teljesen nyeregben van. Nem tudom méltóztatik e majd lehajolni hozzád.


Valszeg tudja hogy szexkapcsiban ne is reménykedjen ha belemegy.

Ezért ódzkodik valószínű.

2021. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2:

Nem, nagyon rosszul érted és a rosszindulat odat hagyd otthon vagy ne írj.

Elváltunk, lett egy barátnője de ott hagyta a gyermekeiért. Elkezdett normális életet élni és úgy láttam hogy jobb abban az esetben ha a gyermeke többet vannak az apjukkal és mára nagyon jó viszony alakult ki köztünk.

2021. márc. 29. 19:23
 4/26 A kérdező kommentje:

1:

Koszonom nagyon-nagyon szépen a választ!

2021. márc. 29. 19:24
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

1# válaszolónak adnék igazat énis. az újramelegített dolgokban nem hiszek, és csak egy esélye van mindenkinek. de ahogy leírtad a sztorit, ti lehettek a kivétel. sok sikert.

32/f

2021. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

Csak felmérte a terepet hogy mit kéne a nyakába vennie.

Es majd dönt.

2021. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5:

Köszönöm szépen! Én sem hiszek az ilyesmiben és nem is vagyok híve az ilyesminek de 180 fokot változott 11 év alatt a volt férjem, engem is meglep ha visszagondolok. Nagyon sokat gondolkozok azon, megérdemel-e még egy esélyt... A gyermekek nagyon szeretik őt és végre igazi apjuk lett.

2021. márc. 29. 19:31
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Én is az #1-el értek egyet, ez így, jelen formájában szerintem megérne egy próbát.


Őszintén kívánom a legjobbakat nektek! :)

2021. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8:

Köszönöm nagyon szépen! ☺️ Hálás vagyok. Én is remélem hogy jól alakulnak majd a dolgok...

2021. márc. 29. 19:34
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
1-es vagyok, ha jól értelmezem akkor az elmúlt minimum 5 évben bizonyított. Nem ígérgetett, nem puffogtatott üres közhelyeket, hanem csendben, magától változtatott, felnőtt. Ha valaki, akkor egy ilyen ember megérdemelhet egy esélyt és valüban működhetnek közöttetek a dolgok. Alapjáraton nem hiszek a második esélyben, de ez szerintem egy kivételes történet. Akárhogy is döntesz, szurkolok :)
2021. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!