Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi ilyen ha beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen ha beteg?

Figyelt kérdés

Férjem ha valami baja van, borzasztóan viselkedik.

Ha náthás, lázas, semmit sem csinál, fekszik. Hangosan nyög.

Pl most fáj a háta, valami becsípődött. Tegnap óta mindent én csinálok, ma kétszer voltam gyógyszertárban neki (dolgozni dolgozott). Én itthon vagyok 8 hónapos terhes vagyok, 2,5 éves kislannyal.

Fekszik es komolyan fél percenként hangosan nyög.

De bármi baja van, ez van.

Bezzeg ha én rosszul vagyok, ugyanúgy mindent csinálok.

Takarítok, főzök, mosok. Nem jutna eszébe elvinni a gyereket hogy pihenjek, még most se hogy pihennem kéne azért így a végén...

Tudom a férfiak nem bírják a betegséget, de mindegyik?

Nyafogas, szenvedés, és nem hiszem hogy ekkora fájdalmai lennének...


2021. ápr. 6. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Én hamarabb elviselném ha ilyen lenne, de nem, helyette inkább szenvedve megcsinál mindent aztán meg mártírkodik (ahogy a soraidból kiveszem te is pontosan ezt csinálod). Inkább hisztizne, de komolyan, sokkal tovább elhúzódik nála minden mert csak azért is lábon akarja kihordani. Felnőtt ember szóval nem cseszegetem, ellátom, segítek neki, de eszembe se jut körbeugrálni mintha halálos beteg lenne meg helyette megcsinálni nem sürgős dolgokat.
2021. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy, hogy a többi férfi milyen? A Te férjed ilyen. Ha nem elrendezett házasság volt, hanem Te választottad, akkor ne panaszkodj miatta. Ilyen férfit választottál. (Ha nem volt beleszólásod, akkor kérj segítséget azoktól, akik hozzákényszerítettek ehhez az alakhoz) Te szülöd ennek a pasinak a második gyereket is. Ha nem erőszak eredménye a két gyerek, akkor a te döntésed volt. Az is a te döntésed, meddig maradsz a férjed mellett.

Nem minden férfi ilyen ha beteg. Más férfiaknak vannak más hibái. Valószínűleg te sem vagy tökéletes.

2021. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen. Komolyan attól félt, mikor torokgyulladás volt, hogy reggelre megfullad. Borzasztóan nehéz vele, ha beteg.
2021. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Férfi vagyok, kb 3 éve volt egy délutáni lázam, na az nagyon rossz volt, égett a bőröm, kivoltam nagyon, aludtam egyet, másnap oké voltam, nem panaszkodtam senkinek, nem jajjveszékeltem, ilyenkor mivan?
2021. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ugyanez, vagyis annyival másabb, hogy ő engem is le akar fektetni, ha beteg vagyok, mert azt hiszi, hogy engem is annyira megvisel.

Nekem ez nem probléma, úgy vagyok vele, hogy legalább egy kicsit többet pihen, megérdemli, jó ATM. 😃

2021. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen.
2021. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

A férfiak jobban megszívják az influenzát, jóval erősebb az immunrendszerük, ezért. Valamelyik HxNx-be kifejezetten erős fizikumú pasasok nyiffantak ki.

Viszont felépítenek egy egész világot, és hozzáterveznek mindent.

Azt hiszem elnézhető némi nyavalygás ehhez.

2021. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont felépítenek egy egész világot, és hozzáterveznek mindent." Te mit építettél, mivel járultál hozzá, mit terveztél? A nők meg lógatták a lábukat. Jah.


[link]

2021. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
8as vagyok, viszont azt hozzátenném, hogy az én barátom egyáltalán nem olyan, mint a reklámokból vett klisés hisztis férfi, alig beteg és akkor sem nyavalyog. Tehát az általánosítás nem szép.
2021. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Felépítettek egy világot... Háborúk, korrupció, emberkereskedelem, éhezés, túlszaporulat, rasszizmus, homofóbia, nőgyűlölet. Szép volt, fiúk.
2021. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!