Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Háztartásbeli feleségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbeli feleségnek mennyi "zsebpénzt" szokás adni? Ő szeretné, hogy különítsünk el neki egy összeget, hogy jobban tudjunk spórolni.

Figyelt kérdés

A házasság elején még mindketten dolgoztunk, tehát természetes volt, hogy mindenki annyit vesz ki, amennyit akar. De tény, hogy feleségem két kézzel szórja a pénzt. Ez most tűnt fel, mióta kevesebből kell gazdálkodnunk.

Egyébként próbáltam diplomatikusan hozzáállni, feleségem volt aki javasolta, pedig ez a zsebpénz dolog nekem pont ugyanannyira kínos, mint amennyire hangzik.

De saját bevallása szerint, bűntudata van bármire költ, akár fontos akár nem, és közben meg nem tudja hol a határ.

Nekem mindegy, jó úgy h kap egy másik kártyát amire beállítok limitet, már csak a kérdés h mennyit? Mert ebben teljesen ötletem sincs és persze ha mégis mondok egy számot nem is értünk benne egyet. A fizum olyan 400e, szokásos rezsi meg kaja költségeken túl nagy költségeink nincsenek, én szeretném ha minél több menne megtakarításra. Én ritkán veszek viszonylag drága dolgokat, ő meg ugye folyton vesz, (venne) kis és nagy értékben is, mindenfélét...


2021. ápr. 6. 21:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
67%
Na, látom más is rögtön levágta rajtam kívül, hogy ez egy újabb incel kérdés, amivel a nőket próbálja lejáratni a kérdező :D Persze, hogy számára 400 ezer soknak tűnik, ha minimálbért keresnék és a panelban élnék az anyámmal, nekem is álom fizunak tűnne.
2021. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%

Döntsétek el ketten.


Nálunk én most nem dolgozom, de közös a számla.


Ételre költök a legtöbbet - hiszen enni kell :D -, meg olykor-olykor veszek magamnak ruhát (normális áron, kb 3-5000 Ft/db átszámítva), tornacipőt, meg bizsu fülbevalót, de ennyi. Nem szórom a megkeresett pénzt, mivel

1. nem én kerestem

2. a saját fizetésemet sem cs.sztem el soha hülyeségekre

2021. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
94%

100 ezer sminkre havonta???


Vannak azért bajok nálad is.

2021. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Miert tűröd el hogy a feleséged ne dolgozzon? Nincs gyereketek mit csinal otthon? Valószinű igen ő az a tipikus kőltekezős shoppingolos fajta akkor keresse meg a rávalót azt a 100ezret amit havonta a hobórtjaira kőlt. Azért mert a férje vagy nem kötelességed eltartani egy másik felnőtt embert. S igen a 400 nem olyan sok. Mert igen az ember jó ha félretesz megtakarít mert soha nem tudni. Én is feleség vagyok az én férjem is jól keres mégsem tűrném el h eltartson ha meg kirugnának azon nyomban néznék állást.Ne tűrjed ezt el azt mondom mert később rosszabb lesz. Nem szégyenli magát a feleséged hogy szó szerint ki tartod? S még gyerek sincs ami bár egy idő után az sem hogy hivatkozási alap lenne. De jó neki h így el van en szegyenlenem a pofamat a feleseged helyébe. Szanalmas.
2021. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Az ember a saját fizetését költse azzal gazdálkodjon s ne a férje pénzével. Haszonleső lustak pi..ák.
2021. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen akik írt irkalnak.

Kb 100 kérdésből jó ha fele még van válaszolva.

Itt vélemények jönnek csak. Más nem!

Csak vélemények.

Kérdésre kevés az ember aki ad. Én amúgy adnék egy kártyát amúgy neki havi szinten egy összeggel és ha lemerült akkor...

2021. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!