Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális?Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?Meddig mehet így egy házasság,Hogy tovább?

Figyelt kérdés
10 éves kapcsolat,2 év házasság után a férjem elköltözött mert megromlottak köztünk a dolgok.Viszont váni nem akar,közös számlát,házat,autót nem akarja megszüntetni.Két gyerekünk van,amikor én dolgozom,őket ellátja,főz rájuk.Ha valami gond van,megcsinálja a ház körül.Ez érthetetlen helyzet,mikor így döntött azt mondta mindenben mellettem van a gyerekek miatt,de valami megromlott,elmúlt,viszont örökre a szívében vagyok mint a gyerekei anyja,de együtt nem tud már élni velem,egyikünk sem boldog.

2021. ápr. 11. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem házasság. Azért nem akar válni, mert így nem kell pereskedni, nem kell elosztani a vagyont, nem kell gyerektartást fizetni, stb, stb. Esetleg talált egy új nőt, de amíg az nem biztos, addig akar magának egy kiskaput amin visszasündöröghet hozzád, ha nem jön be az új élet.

Add be te a válást és kész. Legyen már egy kis önbecsülésed!

2021. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl szerelmes masba.
2021. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van másik nő.

Csak meghagyja a lehetőséget, ha nem válik be az új.

2021. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A válás egy nagy trauma amit az emberek nem akarnak átélni. Vagyonmegosztás, esetleg ezen vita, gyerekeket nem láthatja annyit mint szeretné, a nagy "közönség" előtt is nehéz felvállalni, és felborul az eddigi élete teljesen.

Ki akarja ezt? Hát senki.


Viszont így nem is lehet a múltat lezárni.

2021. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy mondd azt, hogy ez így nem mehet tovább. A gyerekek miatt muszáj tartani a kapcsolatot, de a közös számla és a többi dolog felesleges. Fizessen gyerektartást, találkozzon a gyerekekkel, de azért a saját pénzedet ne ő költse már..
2021. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm szülei igy élnek lassan 5 éve, úgy, hogy felnőttek a gyerekek, sőt azóta ő 3 gyerekes anya.


Nem kicsit szenvednek a helyzettől.


Muszáj lenne elvalni, mindenki érdekében.


Tisztázatlan, bizonytalan, ki nem mondott helyzet kinek jó?


Anyagi szempontból ennyire függtök egymástól? Vagy miért nem akar ilyen téren sem kulonvalni?

2021. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Mi együtt élünk de effektív ugyanez. Ez ilyen
2021. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4 hete vagyunk külön még csak,de kiderült hogy volt neki valaki,talán csak ez idő alatt.Viszont a régi közös munkahelyen azt peletykálják hogy megcsalt egy kolléganővel azért hagyott el,én már nem dolgozom ott mióta külön vagyunk.Közös számla a lakáshitel miatt,viszont anyagilag megegyeztünk,megbízunk egymásban.Viszont látni sem akarom soha többé,tudom ez a gyerekek miatt lehetetlen.
2021. ápr. 12. 07:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el, fizesse szépen a gyerektartást, te pedig tedd túl magad rajta és ismerkedj nyugodtan más férfiakkal.
2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem akar válni - mármint ehhez nem kell az ő beleegyezése, szerencsére.


És válj el tőle mielőbb. Vagy hogy gondoltad, szeretőket tartotok egymás mellett? Mert amíg hivatalosan házasok vagytok, addig az új kapcsolat "szerető" státuszban van.

2021. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!