Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kezelnéd,ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd,ha a férjed folyamatosan más nőkről,akár valós ismerősökről,akár celebekről beszélne neked, hogy az milyen szép, milyen csinos, milyen ügyes,milyen jól szervezi az életét és te hozzá képest sajnos sehol nem vagy?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Talán elhagynám és keresnék egy normális társat?

Naponta jönnek ilyen kérdések nőktől. Tényleg ennyi nőnek nincs igénye normális társra?

2021. ápr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát, el sem jutottunk volna a házasságig...

Én lezártam volna rég a kapcsolatot és keresek egy normális társat.

2021. ápr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte ember, becsüld meg.
2021. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Én ilyen es hasonlo esetekben csak megfigyelő szoktam lenni es ugy magamnak megjegyzem a dolgait.

Exrol:

Kialakul egy osszkep hogy ebben abban is kritizal nem vagyok neki jo, aztan tovabb, ha barmit is valtoztatok a kedvéért, dicseret helyett még akkor is lecsesz, más nők elott rajtam élcelődik, meg sorolhatnám naphosszat milyen aproságokat gyűjtök össze. Es egyszer sem szolok csak megfigyelem őt es a kapcsolatunkat.

Aztan kialakul rola es a kapcsolatunkrol az összkép. Ha ezt nem ellensulyozzák a pozitiv dolgok, es ha egy év mulva is ugyanolyan sz.rul erzem magam mellette mint akkor, onnanstol féllábbal én már kint lógok a kapcsolatbol es épitgetem a kis dolgaim a leváláshoz..

2021. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Úgy b@sznàm ki, mint macskát...

Őszintèn, pár hétnél, hónapnál tovàbb nem is maradtam volna vele.

Ne kritizáljon, ne alázzon meg, ez alap.

Egyszer engedte meg magának az exem, hogy vicceskedjen rajtam más előtt, hogy milyen csatatér itthon a konyha. Mondtam neki, hogy haver, mivel napi szinten neked is főzök benne, ezért egyetlen szó hagyhatja el a szádat:köszönöm. Aztán húzhatsz mosogatni.

Következő hónapban kihajítottam.

Kérdező: ha lenne önbecsülésed, rég ott hagytad volna, mert az ilyen sggfejek nem vàltoznak.

2021. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szépen megszervezném a szakítást :)
2021. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném rá, hogy hanyagolja előttem ezeknek a nőknek a kibeszélését. Megkérném, hogy ne célozgasson, hanem üljünk le és beszéljük meg, és ha nem javulna a helyzet (eléggé és hosszútávon), akkor kidobnám. Nem akarok külsőben versenyezni a világ legszebb embereivel.
2021. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogy az milyen szép, milyen csinos, milyen ügyes,milyen jól szervezi az életét és te hozzá képest sajnos sehol nem vagy?"


Mit tennék? Másnaptól nem főznék, nem várnám haza vacsorával, hanem egy adag salátát dobnék össze magamnak, utána esténként elmennék pár órára sétálni, vagy más programot szerveznék magamnak.


Aztán pár nap múlva arra jönne haza munkából, hogy ott egy üzenet a konyhaasztalon, hogy elutaztam kb. két hétre, mert szükségem van arra, hogy átgondoljam, hogy van-e közös jövőnk, vele szeretném-e folytatni az életemet, és kérem, hogy ez alatt az idő alatt ne keressen.


Előtte a legfontosabb dolgaimat és egy adag ruhát összepakolnék egy bőröndbe, és megszervezném, hogy valamelyik tesómnál vagy egyik barátnőmnél tölthessek két hetet, és onnan járnék dolgozni.


Aztán a két hét leteltével hazamennék, és megkérném, hogy, hogy pár napon belül üljünk majd le, és beszéljük meg a különköltözésünk és a válásunk technikai részleteit.


Én ezt tenném, ha velem most így beszélne, így viselkedne a párom. De szerintem egy ilyen viselkedésnek van előzménye, és nem tudnám elképzelni, hogy idáig eljusson a kapcsolatunk, mielőtt ezt meglépem.

2021. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!