Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet valakit utálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valakit utálni ilyesmiért?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek,meg lehet-e utálni ilyesmi miatt egy férfit.Férjemmel 40+-osok vagyunk,neki van egy huszonéves lánya.

Pár héttel ezelőtt beteg lettem,pihennem kellett.Férjem pont abban az időben kapta el a covidot,ami több krónikus betegségem miatt rám nézve veszélyes volt.Kértem őt ha lehet ne töltse itthon velem a karantén időszakot,hiszen van másik berendezett lakása,max be kellett volna fűteni.Teljesen felháborodott,azt mondta ő nem megy sehova ez az ő lakása.Maszk nélkül járkált a lakásban,engem teljes mértékben veszélyeztetve.

Ahogy vártam elkaptam tőle,nagyon rosszul voltam de túléltem.

A lényeg annyira megutáltam férjemet,hogy semmit nem tett azért hogy ne kapjam el betegségeimmel a covidot,hogy most már rá sem tudok nézni.

Szex azóta sem volt,alig szólunk egymáshoz,utálom ha itthon van.

Ő is érzi hogy semmi sincs rendben köztünk.

Egyébként egész itthon léte alatt több alkalommal akár egy órát is csevegett a lányával,míg hozzám szinte nem is szólt.Ez is rosszul esett rendesen.

Mit gondoltok lehetséges hogy végleg megutáltam őt?


2021. ápr. 12. 13:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Én egy percig nem maradnék tovább egy ilyen emberrel, de te tudod, a te életed.
2021. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem hova gondolt.
2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha objektíven írtad le a történteket, kicsit nehéz elhinni, elképzelni, hogy ezt az esetet megelőzően szeretetteli, egymásra odafigyelő, egymással törődő kapcsolatotok volt.


Te ezt hogy látod?

2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen megértelek.
2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

Itt azért már előtte se apróságok voltak a szőnyeg alá söpörve.

Ami először eszembe jutott...

Veszélyeztetett csoportba tartozom,ennek ellenére eszembe nem jutna,hogy a férjem vagy a gyerekem betegen menjen el otthonról.

Értem hogy másik lakás meg minden...azt is hogy elkaphatom és bele is halhatok. Mégis valahogy úgy érzem,hogy inkább mellette szerettem volna lenni,hátha szüksége van rám.(vagy akár nekem rá)

Szerintem egyikőtök sem támogatta a másikat.Ennek pedig nem a járvány az oka.


Amúgy igen, lehetséges,hogy ez benned okozott egy akkora törést,hogy nincs visszaút.

2021. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lehetséges. Az én volt! férjem inkább kint aludt volna az udvaron egy sátorban vagy még abban sem, ha tudná, h vhogy megmenthet engem, h ne kapjam el.

Szomorú, h ilyen emberrel kell együttelned. :(

2021. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a páromnak valami krónikus betegsége lenne, ami miatt fokozottan veszélyeztetett, akkor én egy ilyen helyzetben biztosan akkor is keresnék valami megoldást arra, hogy ideiglenesen külön lakhassunk, ha nem lenne egy másik, erre a célra alkalmas saját lakásunk.


Megértem, ha megváltoztak az érzéseid az irányába. Milyen volt előtte a kapcsolatotok?

2021. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ilyen helyzetben mentem volna én a másik lakásba, hogy megússzam a covidot. Nekem kicsit az az érzésem, hogy te sem tettél meg mindent a probléma elkerülésére, hanem benne volt az is, hogy az akaratodat akartad keresztülvinni és egymásnak feszültetek.


Teljesen megértem amúgy, hogy nem akarsz együttmaradni vele. Ha van hol laknod, akkor nyugodtan költözz külön, ha együtt maradtok, akkor vegyetek igénybe párkapcsolati tanácsadást, mert ez egy nagyon nagy tüske.

2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
"Szia Béla! El akarok válni tőled. Magasról teszel rám, én pedig inkább leszek egyedülálló, annak az esélyével, hogy van lehetőségeim, mint veled, ami egyenlő a nagy semmivel. A válási papírokkal kapcsolatban majd az ügyvédem keresni fog, pápá."
2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Amiatt kértem hogy ő menjen el a karatén idejére mert én akkor egyébként is beteg voltam más problémával. Neki nem volt különösebb baja a covidtól sem,rendkívül erős ember,én voltam az aki rászorultam.

Az alap bajomra nagyon nem hiányzott a covid.Ő egyébként pusztán kényelemből maradt itthon mert itt minden úgy van ahogy megszokta.

Pont ez esett rosszul,hogy ennyi esetleges nehézséget sem vállalt be miattam.

Ezenkívül szinte hozzám sem szólt,ha rosszul voltam akkor is nyugodtan zenét hallgatott és tévézett,én meg szenvedtem.Miatta.

Igen,előtte sem voltunk annyira jól,de ez végképp sok volt.

2021. ápr. 12. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!