Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éltél már rossz házasságban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltél már rossz házasságban? Ha igen, és elváltatok, kölcsönösen elkültétek egymást a fenébe?

Figyelt kérdés
Tehát semmi viszontlátás, sem majd találkozunk nem volt? (Olyan házasságról beszélünk, ahol nem volt gyerek)

2021. ápr. 26. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éltem. Aztán rájöttem, hogy nem akarom elveszíteni őt, mert ő az, akivel le szeretném élni az életem és megjavítottuk. Nem tudom elképzelni 26 év után, hogy egyik napról a másikra ne beszéljünk egymással és ne ő legyen az első gondolatom reggel, amikor felébredek.
2021. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
25 eve vagyunk hazasok. Egy szintrol indultunk, legalabbis nekem ugy tunt. Megszuletett az elso gyerekunk, kezdtem eszrevenni, en okosabb vagyok. Elbagatelizaltam a dolgot, nagyon szerettem volna meg egy gyereket. Mikor iskolasok voltak nem gondolhattam valasra, egymasra voltunk utalva. Most 52 eves vagyok. Nem erzem jol magam a ferjemmel, egyszeru, neha kimondottan egyugyunek erzem, lassu az eszjarasa, szuklatokoru. A kornyezetem mindig lebeszelt. Ugymond nem rossz ember a ferjem. Nem iszik, nem dohanyzik, munkajan kivul emberek koze is alig megy. A szex jo volt vele. Ez es a gyerekek azert hozza kotottek. Most mar felnottek, a szex erosen akadozik nala. Ott vagyok egy elvileg tarssal, akivel nincs kozos erdeklodesi korunk, nem lehet vele jokat beszelgetni.52 evesen lehet mindent ujrakezdeni?
2021. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
01.02 Pont mint az én életem, csak én picit idősebb vagyok, és lassan 40 éve élek vele így.
2021. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éltem. Utoljára az ügyvédnél beszéltem vele. A bíróságon már csak köszöntünk. Azóta összefutottunk néha, szia és kész. Nagy megkönnyebbülés mindkettőnknek.
2021. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!