Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csak akkor szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor szokás manapság elvenni a nőt, amikor már teherbe esett?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ennek pont fordítva kellene lennie.

Miért szokás mostanában ezt így csinálni?

Tisztelet a kivételnek,akit tiszteletben tárják a házasságot,és azon belüli értékeket.

Viszont tényleg egyre többen vannak így, hogy előbb gyerek és utána házasság. Miért?



2021. ápr. 28. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs már akkora nagy "értéke" a házasságnak, mint régen.
2021. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
A házasság csak egy papír, semmi több.
2021. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1, hát ez a baj...
2021. ápr. 28. 20:07
 4/14 A kérdező kommentje:
#2, szomorú hogy veled együtt sokan így gondolják
2021. ápr. 28. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És ez mégis hol szokás? Mifelénk nem.
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt látom. Párok 1 év járás után összehozzák a gyereket, aztán gyorsan össze kell házasodni. Tudod miért? Mert kell a CSOK.
2021. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én meg pont nem ezt látom. Mi 5 év után házasodtunk, nem voltam terhes, sőt, azóta se lettem az, pedig lassan 2 éve élünk házasságban. Jelenleg két barátnőm készül esküvőre, az egyikük hét, a másikuk négy év járás után, egyikük sem terhes. A környezetemben tavalyról két olyan esküvőüről tudok, ahol a lány terhes volt, a többi hat esetében nem.
2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hitel, csok-ot nem adják meg ha nem vagy összeházasodva.


tesóm+párja is azért házasodtak, mert kaptak 500e vissza nem térítendő támogatást.. aztán gyorsan összehoztak egy polgári esküvőt 2 hét alatt. Rá pár évre meg el is váltak.


Ha nem kapnak fülest az ingyen 500e-ről, akkor soha nem házasodtak volna.

2021. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
"mostanában" - Dédszüleim 1923 februárban házasodtak, és szeptemberben jött az első gyerek... nem ismerjük a sztorit, de nem hinném, hogy koraszülés volt :)
2021. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, kell a CSOK, másfelől, k*rva bonyolult procedura hazassag nelkul a nevedre venni egy gyereket apaként.
2021. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!