Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem örül vajon a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem örül vajon a feleségem?

Figyelt kérdés

Amióta megismertem, mindig bántotta hogy szakiskolába járt és hogy egy egyszerű fodrász. Engem ez soha nem érdekelt, én ugyanúgy szeretem, mintha jegyszedő vagy egy multinacionális cég vezérigazgatója lenne. Én jogot végeztem, de nem a szakmában dolgozok, hanem ingatlanok bérbeadásával/eladásával.

És miután megházasodtunk, akkor is mindig szégyellte hogy fodrász,ezért most márciusban, mivel születésnapja volt, megleptem őt.

Vettem egy kisebb, de viszonylag tágas üzlethelyiséget és ki alakítottam ott neki egy kis fodrászszalont. 3 székkel, tehát akár 3 fodrász is dolgozhat egyszerre. Vettem gépeket, szükséges eszközöket, már csak ki kell festeni és rendbetenni belülről, viszont az még várat a magát.

Ő ennek ellenére nem örült. Nyilván nem mondta, próbált hálás lenni, de akármikor szóba kerül, eltereli a témát. És kétszer rákérdeztem, hogy 'nem tetszik?' viszont itt is kitért a válasz elől.

Nem akarom eröltetni ha nem szeretné, de gondoltam hogy ez majd nagyobb önbizalmat ad neki. Vajon miért nem örül? A családja amikor megdícsérte ezért, amolyan hamis mosoly volt az arcán és inkább nem reagált semmit.



2021. máj. 7. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha szegyenli, hogy fodrász valószínű nem is igazán szereti a szakmáját, lehet nem is akar dolgozni benne. De ha ennyi penzetek van, elvegezhetne egy iskolát , tanfolyamot is ami erdekli.


Most raeroltetted, hogy muszáj ott dolgoznia.

2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Szeret egyaltalan fodrasznak lenni? Lehet szeretne valami masfele foglalkozast maganak, ezesetben segithetnel neki beiratkozni egy suliba, hogy azt csinalhassa, amit szeretne😊
2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nem a fodrászat álmai munkája. De én itt nagyobb gondnak érzem azt, hogy nem őszinte veled. Egy házasságban illik mindent megbeszélni egymással, ha valakinek titkai vannak, az már rég gond.


Azt egyik válaszoló sem fogja tudni megmondani, hogy a feleséged miért így reagált, legfeljebb találgathatunk.

2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Csak a többieket tudom erősíteni. Valószínűleg szégyelli a szakmáját, vagy nem ez volt álmai munkája nem így tervezte, csak ezt volt lehetősége kitanulni. Az üzlettel, mármint, hgoy megvetted neki - bármennyire is a jószándék vezérelt téged - pontosan arra emlékezteted, mekkora anyagi különbség van köztetek. Bár megjegyzem, szerintem a fodrász szakmában semmi szégyellnivaló nincs sőt, én igazán irigylem őket, hogy micsoda dolgokat tudnak kihozni a hajból.
2021. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Ejj, de rossz vagy. ( XD )


Ha ütnéd-vernéd, vagy ha egy lusta disznó lennél, akkor nőnek érezhetné magát melletted. Így hogy vettél neki egy fodrászatot rossz férj vagy.

2021. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
A leírtak alapján nagyon nem akar fodrászként dolgozni, nem szereti a munkáját. Szakvizsgád van? Ha igen, akkor nyiss egy ügyvédi irodát polgári jogra specializálódva, akkor tudsz jogi tanácsadás mellett ingatlanjoggal,ingatlanok értékesítésével foglalkozni. Az irodába meg kell jogi asszisztens, kitanulhatná azt a feleséged egy okj-s tanfolyamon, utána dolgozhatna veled, akkor jobban belelátna a munkádba és talán nem érezné magát annyira alárendelten.
2021. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Francnak kell kérdést feltenni, ha minden választ lepontozol.
2021. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

1

Állítólag azt szereti, nagyon lelkes és jó benne. Soha nem mondta, hogy nem szeretné. Sőt, mindig is azt mondta, hogy ezt szerette csinálni. Csak mindig szégyellte hogy a szülei mérnökök, a nővére pedig most végzi a pszichológiát,ő meg nem tanult tovább.

Nem vagyunk milliomosok, nincs annyi pénzünk. Most pont azért nem tudom még felújítani az üzletet, mert nincs arra keret.


2

Igen,szereti. Többször mondtam neki, hogy ha akar kereshet bármi mást, de mindig azt mondta hogy kiskorától szerette ezt és ebben szeretne fejlődni.


Én úgy értelmezem hogy úgy van vele mint én, hogy elvégeztem egy jogi egyetemet, hogy aztán ingatlanokkal foglalkozzak. Viszont én is úgy voltam vele hogy ezt szeretem csinálni, ehhez értek. Csak sokszor megkérdik, hogy szakosított magam és olyankor én is rosszul érzem magam, kicsit kínosan mondom hogy hát én nem a szakmában dolgozok.


Nincs nagy anyagi különbség köztünk. Az apám könyvelő illetve anyukám egy óvoda adminisztrátora.

Az ő szülei mérnökök.


Igen, én is büszke vagyok arra, hogy milyen frizurákat csinál. Nálunk az egész család hozzá jár, mert imádjuk ahogy dolgozik. És nem azért megy mindenki hozzá, mert családtag, hanem mert tényleg jó abban amit csinál és látszik hogy szereti.

2021. máj. 7. 11:43
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Attól hogy valaki dolgozik valamit még nem biztos hogy az a mindene.


Villanyszerelőként én se örülnék még egy létrának vagy műhelynek ajándék gyanánt...


Szerintem alapból ökörség volt munkával kapcsolatos ajándékot venned, pláne ilyen drágát...

2021. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az ő családja eddig nem tartotta őt sokra, és most te vetted neki az üzletet, azt se önmagától érte el.

Gondolom egész életében azt hallgatta otthon, hogy milyen szakmák az értékesek...

2021. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!